KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mollis

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Csilla89, Módosítva: 2013. július 9.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Kiszerelés: 1000 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Szamocka

2016. december 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon sok sampont kipróbáltam már, de a Head & shoulders kivételével mindegyiktől viszketni kezdett a fejbőröm. Ha nem is az első, de többedik hajmosás után biztosan. Mivel arról sok negatív véleményt hallok, ezért próbálkoztam természetes összetevőjű samponokkal, amik vagy zsírosítottak vagy úgy kiszárították a hajam, hogy darabokban tört le. Gondoltam veszek egy ilyen egyszerű sampont, a WU2 is jó volt a hajamra, biztos ez is az lesz. Aha... Először is annyira zsíros lett tőle a hajam, hogy legszívesebben minden nap megmostam volna, másrészt meg 6-7 hajmosás után annyira viszketett a fejbőröm, hogy már fájt. Sírni tudtam volna. Úgyhogy visszatértem a H&S-hez. Úgy tűnik, nem tudok megválni tőle.

Szamocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

niktoria

2015. március 24.

Régebben elhasználtam mind az 1 litert, én nagyon szerettem, pont azért mert minden flancolástól mentes ez a sampon. Könnyű és tiszta lett tőle a hajam. Sokáig kitartott, (4 naponta mosok hajat) a végére meg is untam, csak azért nem vettem újra. A klasszikus wu2 szagát utáltam. :)

niktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

kékvelúrcipő

2014. október 11.

Miért nem lehet plussz csillagokat adni? Mondjuk úgy 200-at... ;)
Kb 13 éves korom óta korpásodik a hajam(12 éve), az utóbbi időben, már a hajmosás után pár órával elkezdett viszketni a fejbőröm és újra megjelent a korpa. Végigpróbáltam csomó sampont, ezek közül sok kifejezetten korpás hajra való volt. Néha egy-egy samponnál volt egy átmeneti javulás, de nem sok. Szedtem gyógyszert is, de a javulás szinte egyenlő volt a 0-val.
Viszont azt vettem észre, hogy ha fodrásznál járok utána 5-6 napot is kibír a hajam, nem viszket, nem korpásodik. Gondoltam, hogy valami nagyon fullos, csillagászati árú sampont használ, de azt mondta, hogy nagyon csekély az ára. Egyszer megkértem, hogy hozzon nekem is ebből a samponból a fodrászkellékestől. Azóta csak ezt használom, 1 liter fodrászkellékesnél 500 ft volt. A fejbőrömet rendbe tette.
Egyszerűen egy csoda ez a termék!
A hálámat nem tudom neki kifejezni annyit segített, imádom ezt a tisztaság érzést! Az illata tipikus békebeli sampon illat, legalábbis gyerekkoromban volt ilyesmi illatú samponunk.
Azóta észrevettem, hogy a Rossmannban is árulják, árat most sajnos nem tudok írni, de ott van méltatlanul a legeslegalsó polcra száműzve.

kékvelúrcipő
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

Miért nem lehet plussz csillagokat adni? Mondjuk úgy 200-at... ;)
Egyszerűen egy csoda ez a termék!

Hangyalka

2013. április 10.

Klasszikus fodrászsampon :-) klasszikus illattal. Jó nagy adag , koncentrátum, tehát hajtípustól függően lehet hígítani.
Van fodrász ismerősöm akinek a szervezete besokkalt a vegyszerektől, pár hónapig nem is dolgozott, aztán nagyon óvatosan újrakezdte.Sok keresgélés után ez a sampon vált be neki, ezt kesztyű nélkül is tudja használni.

Hangyalka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Maniac

2012. június 4.

Mivel nekem kevés és vékony szálú hajam van, nagyon sokáig elég volt. Tipikus sampon illata van, szóval nem lehet hamar ráunni. Fényes lett tőle a hajam, mégsem nehezítette el, mellette balzsamot sem használtam, nem tört a hajam.

Maniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 4.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate