KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Molton Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. július 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Gyömbérrel, tubarózsával és szantálfával.

IzabellaRita

2012. szeptember 1.

Ahhoz képest, hogy milyen k*rv@ drága (elnézést a jelzőért), összetevőit tekintve, olyan mint egy sima mezei Fa tusfürdő. Hát hiába, a flancos csomagolás és a márkanév ugyebár...(fejcsóválás). Ehhez már tényleg sznobnak kell lenni, hogy valaki megvegye, de nem is akárhol mert ahogy olvastam csak luxus hotelek és a Liszt Ferenc reptér termináljának butikjaiban lehet hozzájutni kb. 11.000 Ft-os áron. Ami még röhejes az az, hogy a MB cég bemutatkozásában úgy ismerteti termékeit, mint "természetes alapanyagokból válogatott összetevők,, khmmm.... Én tettem fel ezt a terméket, mert kaptam két mintát (ezt a tusfürdőt és a testápolóját, amit hamarosan felteszek, hogy lássátok azokat a 'természetes összetevőket'), de ha milliomos lennék se venném meg, az biztos.

IzabellaRita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)