KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Montagne Jeunesse

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kriszti24242, Módosítva: 2017. május 17.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Hajápolók

Gyenge, száraz vagy vékonyszálú hajra.Krémes kókusz és tápláló fehérjében gazdag quinoa gyengéd keveréke alkotja ezt a frissító trópusi hajmaszkot. A kókuszolaj táplálja, erősíti a hajat és tartást ad egészen a hajtövektől. Növeli a hajvolument.

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.