KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Montagne Jeunesse

Ár:   599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. december 6.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tisztít és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

"A szorgos kis méhek által az Új-Zélandon található manuka cserjékről összegyűjtött méz természetes tisztító hatással rendelkezik. Ők beszerzik, mi pedig az illatos jázmin tápanyagait adjuk hozzá."

javi

2018. december 7.

Puha lett utána a bőröm, és picit hidratált is. Az illata finom mézes-karamellás, nagyon sokáig éreztem még a használata után, jó volt stresszoldónak. Én úgy vettem észre, hogy inkább a feelingnek ad jobban, minthogy nagy csodát csináljon a bőrrel, de kellemes volt használni. Hatóidőnél tovább hagytam fent, mert még nem száradt meg mindenhol 25 perc alatt, de utána egyben le lehetett húzni.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Honey, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sorbitol

PVP 0 0

Sorbitol h 1 1