KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Montagne Jeunesse

Ár:   220-300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2x6ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2013. december 17.

Ár:   220-300 Ft
Kiszerelés:   2x6ml
Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Minden bőrtípusra ajánlott arcpakolás, mely tisztítja és simává varászolja az arcbőrt. Az uborka és az alma kivonatok hidratálják, megnyugtatják, és frissítik a fáradt bőrt.

Gluténmentes, hozzáadott parabének nélkül.

Dorci24

2017. május 14.

Ez egy CSODA!!!
Ha kisebb pattanásom van, akkor a Garnier golyós pattanáskezelője, ha pedig makacsabb, akkor a Dalacin oldja meg a problémát. Viszont pár nappal ezelőtt olyan pattanás lett az orromnál, hogy semmi se használt. Végső elkeseredésemben miért ne alapon ezt kentem rá. És használt!!! Már másnapra szinte el is tűnt.
Ez száz trillió csillagos ötös <3

Dorci24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Ez egy CSODA!!!
Ez száz trillió csillagos ötös <3

spari193

2017. február 3.

Én őt nagyon szeretem, szépen puhít és tisztogat is de nem mondanám 100%-osnak a pórusaim utána. Összességében a legjobb arcmaszk amit eddig használtam, ezért az árért pedig kész vicc milyen jó minőségű terméket kapunk!
-1 csillag csak azért jár mert hagy még egy kis tisztogatnivalót a pórusokban.

spari193
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

-1 csillag csak azért jár mert hagy még egy kis tisztogatnivalót a pórusokban.

rLau88

2016. november 20.

Olcsó és hatásos. Szépen tisztít, nem szárítja ki a bőrt. Az illata szerintem finom. Ha megszárad nem érzem azt, hogy azonnal le kell mosni mert a legtöbb maszk annyira rászárad, hogy fáj, ennél szerencsére nem éreztem ezt.
Sajnálom, hogy nincs nagyobb kiszerelésben én biztos megvenném.
A narancsos társa viszont nem jött be, de akinek problémásabb bőre vannak annak ezt a maszkot tudom ajánlani!

rLau88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Sajnálom, hogy nincs nagyobb kiszerelésben én biztos megvenném.

PinkBelleLab

2016. november 15.

Eddig mindig az iszapos verziot vettem meg, mert arra gondoltam, hogy uborkat barmikor tudok venni 😄 Aztan rabeszelt noverem es elfeleztuk, az illata nem rossz, de nekem mu. Es ami a legjobban zavart, hogy alig birtam lemosni... :/ de viszonylag szebb lett a borom, azonban rendesen kiszaritotta, utana azonnal bekellett kennem kremmel :)

PinkBelleLab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

Yubiri

2016. szeptember 29.

Szebb nem lettem tőle... Sőt! Ráncosított, és a pórusaim is jobban látszódnak.
Az illata sem jó számomra.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Szebb nem lettem tőle... Sőt! Ráncosított, és a pórusaim is jobban látszódnak.
Az illata sem jó számomra.

Alizka

2016. szeptember 1.

Egy használat után azt mondhatom, hogy nagyon klassz pakolás. Matt, egységes, sima lett a bőröm, mondjuk ezt a radírom is tudja. Örülök, hogy ad pluszt is: összehúzza a pórusokat, de látványosan. Amikor lemosás után belenéztem a tükörbe, a bőröm majdnem a 10 éves kori állapotomba került - leszámítva persze a szarkalábakat. Időnkénti kényeztetésre meg fogom venni.

Alizka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Ramada86

2016. július 4.

Mint a narancsos társa, csak annak jobban tetszik az illata

Ramada86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Mint a narancsos társa, csak annak jobban tetszik az illata

AnikoR

2016. május 9.

Havi 1* megveszem a Narancsos lehuzhato maszkot, + vagy ezt, vagy a tengeri valtozatat. Az ara miatt megeri, utana puha a bor, de aki nagy valtozast var, annak inkabb azt javaslom, hogy probalkozzon valami otthoni pakolassal (pl joghurtos-citromos -> nekem csoda<3), vagy egy minosegibb pakolassal.
Ha ritkasabban hasznalom, akkor van eredmenye, de csak egy este erejeig.
Randi-nap elott este jot tud tenni. :)
4 csillag, az ara miatt, es tenyleg szeretem, de probaltam mar jobbakat is :)

AnikoR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

Ha ritkasabban hasznalom, akkor van eredmenye, de csak egy este erejeig.
Randi-nap elott este jot tud tenni. :)
4 csillag, az ara miatt, es tenyleg szeretem, de probaltam mar jobbakat is :)

vadvirag919

2016. április 6.

Isteni illata van, csak ezért kap annyi csillagot, amennyit. A hatása 0 és -1 közt van, tisztítást ugyanis nem tapasztaltam, viszont utána pöttyösebb lettem mint előtte. Nem hozott ki pattanást, inkább csak irritálhatta a pirosodásra hajlamos bőröm. Eleinte kicsit csípett.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

szgreta

2016. március 9.

Eddig az egyetlen arcmaszk, ami felkenve nem csípte a bőröm.Az illata is nagyon kellemes,friss,nagyon tetszik.Puha,hidratált bőrt varázsol,nekem teljesen bevált.Szuper ár-érték arányú pakolás,gyakran újraveszem.

szgreta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Allantoin
Hidratálók: Glucose, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

Zöld színanyag.