KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Montale

Ár:   26 800 Ft és 45 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2017. október 18.

Ár:   26 800 Ft és 45 800 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Ezt is megértük: a Montale egyik legnagyobb élő klasszikusából új, intenzívebb változat készült. A Fekete Aoud már hosszú évek óta hódítja meg a parfümimádók szívét, és 2017 végétől Extrait de Parfum változatban is elérhetővé vált nálunk. Szépséges kambodzsai aoud indonéz pacsuli-levelekkel, valamint mandarinnal, mósusszal és rózsaszirmokkal."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Laurencia

2018. január 23.

Most erre mit mondjak?Jó viccei vannak Pierre Montale-nak komolyan, tuningolni a ciánon egy kis ciánnal a biztonság kedvéért?Ha eddig nem húztunk 100 m-es csíkot akkor ezzel garantált lesz a 200 m?
Kb. olyan mint az ős AK-47-es Kalasnyikov gépfegyver új verziója az AK-12-es:erősebb, pontosabb és pusztítóbb.
A minap olvastam, hogy az oroszok ebből vásároltak be (no nem a parfümből) a teljes hadsereg számára,nos ha Szpecnaz GRU katona lennék, vennék az AK-m mellé egy 100 ml-est ebből és ha az ellenséget kilőni nem tudom, majd jól lefújom, oszt' ott hódik' meg üstölést.

Tömény,idegtépő, földes kambodzsai oud, ordenáré erővel,gyengébb idegzetűek inkább kerüljék. Shams szerű nyálkahártya gyilkos, ha neki 5-öt adtam, egy szikrányival kevesebbet sem kaphat ez a fekete palástos drakula.

Ps: Egy frissen fújt blattert tettem ki az èjjeliszekrènyre, rózsàvà alakul úgy 5 óra utàn, de mèg milyennè.Földes rózsaolaj mostan, mondok magamnak: velem ugyan nem babràlsz ki te Montale legèny.
Hàt de!Ebből valami lesz!

Laurencia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 23.

Hàt de!Ebből valami lesz!