KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Montale

Ár:   26 800 Ft és 45 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2017. október 18.

Ár:   26 800 Ft és 45 800 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Ezt is megértük: a Montale egyik legnagyobb élő klasszikusából új, intenzívebb változat készült. A Fekete Aoud már hosszú évek óta hódítja meg a parfümimádók szívét, és 2017 végétől Extrait de Parfum változatban is elérhetővé vált nálunk. Szépséges kambodzsai aoud indonéz pacsuli-levelekkel, valamint mandarinnal, mósusszal és rózsaszirmokkal."