KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Montale

Ár:   22 000 Ft és 34 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2017. október 13.

Ár:   22 000 Ft és 34 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Montale ezen parfümje a nőknek szól. A bazsarózsa elbűvölő illata kerek és buja egységet alkot a jázmin, rózsa, barack és kókusz illatával, melybe kávé és szegfűszeg csempész izgalmat. A szantálfa és vanília stabil, hosszantartó és szeretnivaló végjátékot biztosít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

aidanne

2018. február 4.

Nem mindíg vágyom arra, hogy az illatok elkáprásztassanak az egyedi illatukkal, érdekes összetevőjükkel, sőt mi több mesélni sem mindíg kötelező. Egyik Nerolis látogatásom alkalmával megint Montale-ék szentélyéhez mentem, és kb úgy festettem mint a Csengetett Mylordban a becsüs, aki valójában lopni akart a házban, de nem sikerült neki. Lelki szemeim elött már-már imára emeltem kezeim, bácsak találnék valami olyat, ami csak úgy tetszik.
Megfújtam 2 üveget blatterra, és vittem haza. Otthon a táskámból halásztam ki, hogy estére emlékezzek melyik melyik volt. Memóriám megint csak nem hagyott cserben, és felcímkéztem a papírcsíkokat.....Felkeltem másnap és valami eszement krémesség csapott meg egy kis bazsirózsi illattal karöltve... megszaglásztam a papírkát és emlékeimből merített iratot néztem a blatteren... hm... ez valóban ilyen kellemes volna? Nem bíztam a véletlenre, és városon és túl az óperenciás tengeren is túlon át jöttem, hogy mintát szerezzek eme balhémentes illatból.
A bőrömre hintve meg csapott a "jócsajszag" Az a tipikus jó illat, ami majd' mindenkinek bejon ha viseled, és ettől olyan menő...
Számomra meglepő módon a felsorolt jegyekből nem sok mindent érzek ki, jól össze lett kutyulva, mintha minden jót belekotyvasztottak volna ami épp otthon volt. Nem baj! A krémes bazsarózsás "jócsajillat" tökéletesen kielégít. Tartós és manipulatív, pont jó lesz ez nekem, ha másért nem, azért mert már nem kell annyit izgulnom a Montale szentély elött.. egy darabig biztosan nem.

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 4.

Blackbird

2018. január 8.

Púderes , lágy, nőies, rózsás, barackos bazsarózsa illat.Semmi izgalom, csak egy bájos virágillat. A szegfűszeg harmatszál benne, pedig tudna a történeten csavarni, a kávé adhatna kraftot, de ez max . egy üres nescafés doboz. A vanília szépen bújik elő belőle, és a szantál is korrekt keretet ad. Nem nagyívű, inkább lágy, de nem is bújásra csábító.Komfortillat,semmi merészséggel. Rajtam 4-5 óra, aztán huss..Ajándékba olyannak, aki a kis semmiségeket, csak egy kellemes illatot szeretne, ideális.

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Vancsi

2017. november 14.

Előszőr nem tetszett de utána mgszerettem, most még csak mintám van, tanakodom, hogy karira megveszem.

Vancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.