KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Morgan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reb, Módosítva: 2012. szeptember 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

llatcsalád: Virágos- gyümölcsös

Illatösszetétel: Gránátalma, Mandarin, Magnólia, Jázmin, Frézia, Vanília, Szantálfa, Pézsma

zella

2013. december 30.

Nagyon kellemes,fiatalos illat,és tényleg az Escadas vonal kicsit.Tökéletes illat.Nekem van belőle 2 db teljesen bontatlan,ha valakit érdekel! :-) És természetesen a 60ml-es kiszerelése is nagyon kedvező,mert a 20 ml-es parfümök nagyon gyorsan elfogynak..

zella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 30.

Odil

2013. december 9.

Nekem ez frézia, mandarin és "clean" pézsma valami megállapíthatatlan "zöldességgel", üdeséggel átölelve. Még kiskoromban láttam valahol, és a neve miatt nagyon érdekelt, úgy pedig főleg, hogy mindenhol a szokásos virágos-gyümölcsös kategórián túlmutatónak, sőt, bizarrnak, furcsának írták. Fájdalmamra nem érzem benne a csavart, a füstöt, vagy még az édeset sem, egyszerűen elbújik előlem. Hozzátenném, nagyon kellemes, meglepően nem buta, nem utálnám reflexből a karaktert, akin megérzem. Elég tisztességes, visszafogottan, ápoltan nőies irodába, ám elég hancúrozó kiscicás-játékos partiba, strandra, szörfözni, tábortűz mellett ülni is egy viszonylag egyszerű stílusú, de csillogó szemű és őszintén jóindulatú teremtésnek, akit sokan kedvelnek.
Megdöbbentőnek tartom, hogy egy ilyen üde, bájos, könnyű illat még mindig ott figyel a csuklómon, ahová hét órája fújtam, ráadásul azóta nem egyszer érte víz, ahogy szappan sem. Kedves Escada rajongók, nézzetek rá a Morgan parfümökre, nagyon tisztességes minőségűek, és valamivel mélyebbek is.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

noorii

2013. december 9.

Már csak pár mili van belőle, nagyon szerettem. Imádom az illatát és nagyon tartós.

noorii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

biondi

2013. január 7.

"Fura" az illata, de jó értelemben. Tényleg pszichedelikus és édes. Mindennapi használatra pont emiatt nem ajánlanám, de különleges alkalmakra, vagy csak mikor olyan a hangulatunk, nagyon kellemes. Az utóillata is jó és tartós is.

biondi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 7.

Reb

2012. szeptember 13.

Ez az illat belőlem mindig azt a szilvesztert hozza elő, melynek éjjelén annyi minden feljött, de hajnalban, csak a pirkadattól részegen figyelmes lettem valami mámorító, édes illatra.... Ez a parfüm volt az, amit tavaly este még kesernyésen fújtam magamra. Ez az illat frissen érzelmekkel, titkos vágyakkal, némi melankóliával és keserűséggel terhes, ám rajtam valahogy "édessé ízesül", megszelídül, mondhatni új kezdetre talál, mint az a bizonyos újévi hajnal...

Reb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool