KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Morgan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2013. július 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

llatcsalád: Virágos- gyümölcsös

Illatösszetétel: Hibiszkusz, Orchidea, Licsi, Frangipani virág, Ciklámen, Fekete ribizli, Rózsabors, Szantálfa, Pézsma

vendi

2014. november 27.

Ez a parfüm jól kombinálja a fanyarabb citrusos és az édes illatokat. Az eredmény friss, számomra tavaszra-nyárra illő. Közepesen tartós.
Ajándékba kaptam, lehet hogy veszek belőle, ha elfogy.

vendi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Ajándékba kaptam, lehet hogy veszek belőle, ha elfogy.

Milka

2014. február 18.

szívem szerint kétszer értékelném, mert ez a hármas nem adja vissza az általa kiváltott érzéseimet. nagyon megosztó ez az illat számomra. olcsó hidratálókrém benyomását kelti némi citrusos felhanggal, ami valamiért mégis megfogott. az biztos, hogy én nem ilyennek képzelném el a paradicsom leheletét. ahhoz nem elég édes, vagy más szempontból nézve nem elég zöld. rém egyszerű, meleg-illat, bár ettől függetlenül szinte évszaktól független. kb. olyan, mint az üvege: formájából kifolyólag praktikus, mert foghatós, egyszerű virágmintával, ami még mutatós is lenne, ha nem jól láthatóan matrica-formában lenne rajta, ami bizony olcsó és közönséges benyomást kelt. tényleg nem tudom. nekem ez az illat egyszerre és együttesen a két véglet, vagyis nem közepes, csak az átlag miatt, mert tényleg ugyanúgy 1 csillagot ér, mint ahogy 5-öt is. annyit még, hogy ha valakinek ő a szívszereleme, nagyon nézze meg, honnan veszi, az ára kb épp olyan változó, mint az én ambivalens érzéseim. tartósságát tekintve ruhán több nap, bőrön / az enyémen legalábbis / minimális. és mégis szeretem, nem enged el, vagy én nem őt :)

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 18.

klau810614

2014. február 14.

Kellemes,édeskés de mégis friss illat.Nekem nem jött be.

klau810614
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

Kellemes,édeskés de mégis friss illat.Nekem nem jött be.

heather

2013. december 30.

Hideg, hófehér tél illata meleg kabátban, vonaton ülve, olvasás közben:)))

heather
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

Hideg, hófehér tél illata meleg kabátban, vonaton ülve, olvasás közben:)))

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol