KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Morphe Brushes

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3 x 3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: r3gina, Módosítva: 2018. január 5.

Ár:   $12
Kiszerelés:   3 x 3 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Erőteljesen pigmentált, félmatt folyékony rúzsok hidratáló hatással.

Nude és Red változatban kapható

r3gina

2018. április 7.

Ahhoz képest, hogy mennyibe került, 3 darab nude árnyalatú Morphe rúzs szerintem ajándék.Ha valahol még találtok ilyet, uccu érte, mert emgéri!

r3gina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.