KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Morphe Brushes

Ár:   $ 38   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   56,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 6.

Ár:   $ 38
Kiszerelés:   56,2 g
Lelőhely:   online külföldről

Matt, csillogó, szatén, fémes és glitteres finishű, 35 árnyalatú szemhéjfesték paletta Jaclyn Hill, amerikai Youtuber közreműködésével.

*KERESEM*Morphe X Jaclyn Hill Eyeshadow Palette
Ár: megegyezés szerint , Eladó: muszika
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: --
9000 Ft - Morphe X KathleenLights paletta
Ár: 9000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Néhányszor használt, a képen látható állapotban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a Nyugatinál/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utaás után

dori1993

2018. július 1.

Imádom <3 Mindennapokra is tökéletesen használható, szuper krémes, pigmentált gyönyörűség. És mióta van európai honlapja a Morphe-nak, tök könnyen beszerezhető, nagyon hamar megérkezik, és nem vámolnak meg (és a 10% influencer kódok is használhatók)!

dori1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

beauty88lover

2018. június 10.

blackfridaykor rendeltem őt is bár erre nem járt kedvezmény de nem is érdekelt!
egy hete már itt van így már volt alkalmam kipróbálni és egy álom.csodás paletta!
a számomra gyűjtői darab! muszáj volt megvennem mert Jaclyn Hill!

beauty88lover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

blackfridaykor rendeltem őt is bár erre nem járt kedvezmény de nem is érdekelt!
a számomra gyűjtői darab! muszáj volt megvennem mert Jaclyn Hill!

Lencseee

2018. május 22.

Szineket tekintve az alompalettam!A minosege szerintem kozel van az UD-hez, csak nemely szin egy picit jobban porol, de 40 ajroert ezt en elnezem neki.... (Azert remenykedem, hogy egyszer egy ilyen szinskalat csinal az ABH is😂) Nem bantam meg, hogy megleptem vele magamat. Alapozo szin elfert volna meg benne, de kb.ennyi kivetnivalot tudok benne talalni, ha nagyon kell🤣

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Kokapu

2018. május 18.

Imádom! Csak néhány videóját láttam Jaclynnek, de valahányszor ezt a palettát használom, úgy érzem, ő a legjobb barátnőm. :) Pigmentált, építhető, satírozható, tartós. A minőségéhez és a mennyiséghez képest az ár is jó.

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

zsanciika27

2018. április 17.

Amióta meglett, ez a kedvenc palettám. Gyönyörűek a színek és a pigmentáltsága elképesztő! Nagyon könnyű vele dolgozni, szépen összesatírozhatók a színek és csak nagyon keveset kell felvinni belőle. Egy picit porzik amikor felviszem, de ez mellékes, egész nap tökéletesen marad a helyén és nem kopik! Nagyon jól kihasználható színek vannak benne, én imádom! Csak ajánlani tudom! ;)

zsanciika27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

unicornqueen

2018. április 17.

Nagyon szépek a színek és igen jól pigmentáltak. Elég egy kevés terméket felvenni az ecsettel és máris nagyon szépen fog a szín. Morphen rendeltem kb. 15.000Ft-ért (ingyenes szállítással). Megéri az árát szerintem, viszonyt megáll a redőkben. A csomagomhoz érkezett a Morphetól egy kevés mintha az eye primer termékükből és azzal a termékkel szép és redő mentes maradt. Egyébként a színek hosszan kitartanak ami a lényeg :)

unicornqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

alexaa1

2018. április 14.

gyönyörű színű, magasan pigmentált színű paletta, a shimmerek nagyon krémesek. szuper tartós, fixáló spray nélkül is kibír egy dolgos munkanapot :)

alexaa1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

FatimeFay

2018. április 9.

Egy álom vele dolgozni.
A színek pigmentáltak, könnyű őket elsatírozni.
Minimálisan porzik, felvitelkor nem potyog. A nap folyamán sem maszatolódik vagy fakul ki a sminkem.
A csillámos színek messze a legjobbak amiket valaha használtam. Krémesek, pigmentáltak, ujjal és ecsettel is tökéletesen működnek.
Ez a paletta simán leköröz jó pár highend márkát.
Rengeteg szín van benne, sokoldalúan használható.
Az ára is nagyon kedvező.
Az egyetlen dolog amit hiányolok belőle (de ez legyen a legkisebb problémám) egy matt krémszín alapnak.

FatimeFay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Egy álom vele dolgozni.
A színek pigmentáltak, könnyű őket elsatírozni.
Ez a paletta simán leköröz jó pár highend márkát.
Rengeteg szín van benne, sokoldalúan használható.
Az ára is nagyon kedvező.

Kmanci

2018. április 3.

Sminkmániásoknak kötelező darab. A színek elképesztően pigmentáltak, nagyon sok szuper matt árnyékoló szín van benne, tökéletes natúr sminkekhez is, de az erősebb színeknek köszönhetően extrém sminkekhez is ideális. Tartós is, pedig nem használok alá bázist. Úgy gondolom, hogy ennyi pénzért nagyon megéri ez a paletta, hisz egy élet is kevés lenne rá, hogy elhasználjuk.

Kmanci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

nikkike

2018. február 16.

Az egyik legjobb palettám, szépen pigmentált, jól építhető, a porzása tűrhető. Eddig a kedvencem volt, most megjött a Dare to Create paletta. :D Kíváncsi vagyok, háttérbe szorul-e.

nikkike
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0