KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Morphe Brushes

Ár:   $ 38   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   56,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 6.

Ár:   $ 38
Kiszerelés:   56,2 g
Lelőhely:   online külföldről

Matt, csillogó, szatén, fémes és glitteres finishű, 35 árnyalatú szemhéjfesték paletta Jaclyn Hill, amerikai Youtuber közreműködésével.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zsanciika27

2018. április 17.

Amióta meglett, ez a kedvenc palettám. Gyönyörűek a színek és a pigmentáltsága elképesztő! Nagyon könnyű vele dolgozni, szépen összesatírozhatók a színek és csak nagyon keveset kell felvinni belőle. Egy picit porzik amikor felviszem, de ez mellékes, egész nap tökéletesen marad a helyén és nem kopik! Nagyon jól kihasználható színek vannak benne, én imádom! Csak ajánlani tudom! ;)

zsanciika27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

unicornqueen

2018. április 17.

Nagyon szépek a színek és igen jól pigmentáltak. Elég egy kevés terméket felvenni az ecsettel és máris nagyon szépen fog a szín. Morphen rendeltem kb. 15.000Ft-ért (ingyenes szállítással). Megéri az árát szerintem, viszonyt megáll a redőkben. A csomagomhoz érkezett a Morphetól egy kevés mintha az eye primer termékükből és azzal a termékkel szép és redő mentes maradt. Egyébként a színek hosszan kitartanak ami a lényeg :)

unicornqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

alexaa1

2018. április 14.

gyönyörű színű, magasan pigmentált színű paletta, a shimmerek nagyon krémesek. szuper tartós, fixáló spray nélkül is kibír egy dolgos munkanapot :)

alexaa1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

FatimeFay

2018. április 9.

Egy álom vele dolgozni.
A színek pigmentáltak, könnyű őket elsatírozni.
Minimálisan porzik, felvitelkor nem potyog. A nap folyamán sem maszatolódik vagy fakul ki a sminkem.
A csillámos színek messze a legjobbak amiket valaha használtam. Krémesek, pigmentáltak, ujjal és ecsettel is tökéletesen működnek.
Ez a paletta simán leköröz jó pár highend márkát.
Rengeteg szín van benne, sokoldalúan használható.
Az ára is nagyon kedvező.
Az egyetlen dolog amit hiányolok belőle (de ez legyen a legkisebb problémám) egy matt krémszín alapnak.

FatimeFay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Egy álom vele dolgozni.
A színek pigmentáltak, könnyű őket elsatírozni.
Ez a paletta simán leköröz jó pár highend márkát.
Rengeteg szín van benne, sokoldalúan használható.
Az ára is nagyon kedvező.

Kmanci

2018. április 3.

Sminkmániásoknak kötelező darab. A színek elképesztően pigmentáltak, nagyon sok szuper matt árnyékoló szín van benne, tökéletes natúr sminkekhez is, de az erősebb színeknek köszönhetően extrém sminkekhez is ideális. Tartós is, pedig nem használok alá bázist. Úgy gondolom, hogy ennyi pénzért nagyon megéri ez a paletta, hisz egy élet is kevés lenne rá, hogy elhasználjuk.

Kmanci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

nikkike

2018. február 16.

Az egyik legjobb palettám, szépen pigmentált, jól építhető, a porzása tűrhető. Eddig a kedvencem volt, most megjött a Dare to Create paletta. :D Kíváncsi vagyok, háttérbe szorul-e.

nikkike
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Kimi

2018. február 1.

Eleinte nagyon lelkesedtem érte, de a palettával együtt rendeltem egy Morphe ecsetet ami nagyon elvette a kedvem a márkától így nem fűztem hozzá túl nagy reményeket. Szerencsére kellemesen kellett csalódnom, mert tökéletesen pigmentált színek vannak benne amik kiválóan kombinálhatók különféle sminkekhez. Ár érték arányban tökéletes, ismertebb márkák kevesebb színnel rendelkező, ugyanakkor árban egyenlő palettái se tudnak sokkal többet.
Szemhéjalappal használom, így egész nap a helyén marad.
Aki hezitál ne tegye, rendelje meg mindenképp, mert nagyon jó vásárt csinál!

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Szemhéjalappal használom, így egész nap a helyén marad.
Aki hezitál ne tegye, rendelje meg mindenképp, mert nagyon jó vásárt csinál!

niki123

2018. január 9.

Nem kell soha többé más paletta... Ez meg az ABH MR nekem szerintem elég lesz hátralévő életemben :)

Na de, hogy valami értelmeset is írjak. Zseniális paletta. Szuper pigmentált és tartós. 12 óra után is csak annyit vettem észre, hogy kicsit elhalványult, nem mászott, nem pergett le (+Artdeco szemhéjalap). Bármilyen sminket el lehet vele készíteni, nappali, buli sminket egyaránt. Jól eldoglozható, szépen építhető, lehet, hogy nem bírok majd magammal és rendelek még Morphe palettát, mivel ez hihetetlen. :) Nincs hozzá tükör meg ecset, de az pont nem is kell (legalábbis nekem). Imádom *.*

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

kjtimi

2017. december 23.

Nagy álmomvált valóra amikor megkaptam magamtól :D gyönyörű szinek, pigmentáltak, nem kenődik, nem potyog, gőzben is kobírja a 12órát. Régóta kerestem egy olyan palettát, amiben megtalálhatóak ezek a burgundis szinek, aztán megláttam egy videóban. Sajnos,amikor rendeltem nem volt beautybayen, ezért magán személytől kellett rendelnem, 3hetet vártam rá,de megérte. Imádom, csak ezt használom. Ár érték arányban is teljesen korrekt. Ennyi szín ennyiért szerintem megéri,ha azt nézzük,hogy a maybelline 8színű palettái is 4-5e körül mozognak és a minősége meg sem közelíti a morphe palettát.

kjtimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Jezy

2017. december 16.

Körülbelül másfél hónapja használom és egyszerűen imádom! Amióta megvettem, más palettát nem is használok. Gyönyörű színek vannak benne, pigmentáltak és szépen eldolgozhatóak.

Jezy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0