KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Morphe Brushes

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   56,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 16.

Ár:   $38
Kiszerelés:   56,2 g
Lelőhely:   online külföldről

35 matt, csillogó, szatén, fólia hatású és glitteres árnyalatot tartalmazó szemhéjfesték paletta, Jaclyn Hill amerikai YouTuber közreműködésével.

Kerestetik! Morphe The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette
Ár: megegyezés szerint , Eladó: lizavetta
Állapot: mindegy, Helyszín: -, fizetés: személyes, vagy előreutalás után posta/fox

drz400

2018. október 24.

Minden nap használom. Körülbelül minden megvan benne ami kell (plusz van benne 2 árnyalat amiket nagyon jól lehet használni highlighterként is). Reggel ahogy kifestem vele magam este hazaesek 12 óra meló után, ugyanott és ugyanúgy áll mint ahogy azt reggel hagytam. Nagyon szép színei vannak, csodásan el lehet dolgozni, tart, szinte tökéletes.

drz400
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Vicus

2018. augusztus 19.

Egyszerűen imádom ezt a palettát! Gyönyörű szép színek vannak benne, bár néhányat nem tudom mikor fogok használni, pl. Pool party, Twerk :D A minősége is kifogástalan, ajánlom mindenkinek.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

mscintia

2018. augusztus 17.

Íme a Morphe egyik legkonzisztensebb palettája, kitűnő munka, persze mindenben lehet találni hibát, pl. itt vannak olyan színek, melyek eléggé hasonlítanak egymáshoz. Ezt leszámítva, olyan palettával állunk szemben, melyet öröm kézbe venni és jó vele dolgozni. A színek rendkívül pigmentáltak, építhetőek, hatalmas mennyiséget kapunk korrekt áron. A Beautybay ugyan véglegesen szakított a Morphe-val, azonban a hivatalos honlapról (Angliából szállítanak, így a vámoknak is búcsút mondhatunk) nekem 4 nap alatt itt volt, Dpd hozta, 35 euró felett ingyenes a szállítása, így már annyira nem is sajnálatos az, hogy a Beautybay-ről már nem lehet hozzáférni. :)

+ pozitív: az influencer kódokkal még kedvezmény is lefaragható az árból. ;)

mscintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

+ pozitív: az influencer kódokkal még kedvezmény is lefaragható az árból. ;)

dori1993

2018. július 1.

Imádom <3 Mindennapokra is tökéletesen használható, szuper krémes, pigmentált gyönyörűség. És mióta van európai honlapja a Morphe-nak, tök könnyen beszerezhető, nagyon hamar megérkezik, és nem vámolnak meg (és a 10% influencer kódok is használhatók)!

dori1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

beauty88lover

2018. június 10.

blackfridaykor rendeltem őt is bár erre nem járt kedvezmény de nem is érdekelt!
egy hete már itt van így már volt alkalmam kipróbálni és egy álom.csodás paletta!
a számomra gyűjtői darab! muszáj volt megvennem mert Jaclyn Hill!

beauty88lover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

blackfridaykor rendeltem őt is bár erre nem járt kedvezmény de nem is érdekelt!
a számomra gyűjtői darab! muszáj volt megvennem mert Jaclyn Hill!

Lencseee

2018. május 22.

Szineket tekintve az alompalettam!A minosege szerintem kozel van az UD-hez, csak nemely szin egy picit jobban porol, de 40 ajroert ezt en elnezem neki.... (Azert remenykedem, hogy egyszer egy ilyen szinskalat csinal az ABH is😂) Nem bantam meg, hogy megleptem vele magamat. Alapozo szin elfert volna meg benne, de kb.ennyi kivetnivalot tudok benne talalni, ha nagyon kell🤣

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Kokapu

2018. május 18.

Imádom! Csak néhány videóját láttam Jaclynnek, de valahányszor ezt a palettát használom, úgy érzem, ő a legjobb barátnőm. :) Pigmentált, építhető, satírozható, tartós. A minőségéhez és a mennyiséghez képest az ár is jó.

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

zsanciika27

2018. április 17.

Amióta meglett, ez a kedvenc palettám. Gyönyörűek a színek és a pigmentáltsága elképesztő! Nagyon könnyű vele dolgozni, szépen összesatírozhatók a színek és csak nagyon keveset kell felvinni belőle. Egy picit porzik amikor felviszem, de ez mellékes, egész nap tökéletesen marad a helyén és nem kopik! Nagyon jól kihasználható színek vannak benne, én imádom! Csak ajánlani tudom! ;)

zsanciika27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

unicornqueen

2018. április 17.

Nagyon szépek a színek és igen jól pigmentáltak. Elég egy kevés terméket felvenni az ecsettel és máris nagyon szépen fog a szín. Morphen rendeltem kb. 15.000Ft-ért (ingyenes szállítással). Megéri az árát szerintem, viszonyt megáll a redőkben. A csomagomhoz érkezett a Morphetól egy kevés mintha az eye primer termékükből és azzal a termékkel szép és redő mentes maradt. Egyébként a színek hosszan kitartanak ami a lényeg :)

unicornqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

alexaa1

2018. április 14.

gyönyörű színű, magasan pigmentált színű paletta, a shimmerek nagyon krémesek. szuper tartós, fixáló spray nélkül is kibír egy dolgos munkanapot :)

alexaa1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0