KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2011. december 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos
Összetétel: kardamom, ribizli, mandula, jázmin, gy.virág,heliotrop, musk

Ár: 500 ft/ 2 db , Eladó: jomosono
Állapot: új, Helyszín: Mezőfalva, fizetés: --
Ár: 3900 Ft + postaköltség , Eladó: galagonyanya
Állapot: használt, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán vagy Foxposttal

kvin

2018. január 29.

A mandula miatt vártam ezt az illatot, de nem az lett az eredmény, amire számítottam. Rajtam végtelenül egyszerű illattá alakult, volt, aki szerint "sportos illatom van". Nos, szerintem ennek nem így kellene lennie. A zöldes indítással nem, ellenben a likőrössel egyetértek, rajtam is olyan, amaretto vagy diólikőr, nem éppen kellemes, majd egy sima szappan púderességévé csendesül.
Megszólalásig hasonlít az Armani She-re, kivéve az indítást, és a gyenge szilázst.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Ascyra

2017. szeptember 27.

Egy itteni csere kapcsán jutottam hozzá egy szinte teljes üveghez, amit kb. 2 hónap múlva elajándékoztam egy barátnőmnek. Én a mandula miatt voltam oda érte, azért is szerettem volna, ha rajtam jól működik. De sajnos a leszáradását követően olyan erősen dominál a pézsma, hogy most, hogy már rég nincs a birtokomban, de eszembe jut, ahogy beleszagolok a bőrömbe - azonnal megfájdul a fejem és émelyegni kezdek. Nem jó érzés erre a parfümre gondolni - egy Wish-t adtam amúgy érte, de azt sem sajnálom, nagyon gyorsan el fogom felejteni mindkettőjüket. Az anyaillat messze sokkal jobb, úgyhogy inkább afelé fordulok, őt pedig maximum a barátnőmön illatolom meg olykor - nagyon nagy csalódás, főként mert tőle, kiindulva a névből, az eredeti illatból, azt gondoltam, na ez biztosan sokáig társam lesz.
Nem így lett, de nem is bánom. Tartósságával is voltak gondjaim. Mivel lehet, hogy csak rajtam nem működik, lehet, hogy nem teljes pénzkidobás - főként, hgoy a barátnőm szereti is, ezért egy gyengécske hármas.

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Vizililiom

2017. február 3.

Egy mintám volt belőle, nagyon tetszett az illata. Valószínűleg vásárolok majd belőle nagyobb kiszerelést is.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

angelina69

2016. december 15.

Sokáig hezitáltam, vegyem, ne vegyem. Végül illatminta lett. Szerencsére. Tudom, hogy a kardamomos illatok túl zöldek, fűszeresek, és én szeretem is az ilyen kezdést, de ezt itt most valahogy az én orromnak nem találták el. Túl erőszakosan lett zöld, és nagyon lassan csitul el. Nekem valamelyest férfias hatást kelt. A leszáradása kellemes, bőrközeli, krémes, de már alig-alig érezhető. Úgy vagyok vele, már nagyon megválogatom melyiket veszem meg. Nem elég, ha csak egyes illatok szépek egy parfümben. Nekem legyen szép az elejétől a végéig. Ilyen szerencsére ritkán van, mert ki bírná azt pénztárcával?

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 15.

galagonyanya

2016. március 23.

Nekem tetszik ez az illat. Kezdetben inkább friss - már-már zöld - aztán egyre krémesebbé, valóban "Niveássá" válik. legalábbis rajtam. Finom, nőies tisztaságillat, picit púderes, nehezen tudom elképzelni, hogy valakinek egyáltalán nem tetszik. Hétköznapra, tavasztól őszig tökéletes. Rajtam, mint említettem, lehetne tartósabb is, de semmi mást nem tudok felróni neki.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Timi8

2016. február 20.

Azt vettem észre magamon, hogy ha parfüm akkor csak a nagggyonédesss jön be! Valahogy azokban érzem magam jòl. DE!!! Azon kaptam magam, hogy néha még nekem is elfárad az orrom, leblokkol az agyam, gondolom másnál is előfordul vmilyen formában, hogy be tud sokallni illatoktòl és olyankor jöhet az a bizonyos parfümmentes nap! Na, itt vagyok én akinél nem telhet el nap illat nélkül, mivel a saját aurám köré kell még egy illataura is, anélkül fél ember vagyok ill. üres. Az ilyen napokra szuper a tisztaságillatù parfi, mint ez is!!! Nem a virágos-citrusos-vizes kategòriára gondolok, azt én nem is szeretem, hanem erre az isteni krém-illatra!!! Nem egy bonyolult kreáciò, nem egy nagyszillázsù vagy kacér-csábìtò illat, hanem egyszerűen maga a nyugalom! Nem sok, de nem is kevés, olyan pont jò! Ajánlom jò szìvvel mindenkinek, aki kényelmes, 4-évszakos illatot keres! Ez bárhol, bármikor helyt áll!

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

aidanne

2015. június 6.

Parfümöt szerettem volna vásárolni egy helyen s voltak ötleteim, mit is szerettem volna, nem tudtam pontosan melyiket az elképzeltek közül, csak tudtam: nekem egy finom nőies púderes illat kell! Totál véletlen akadtam bele ebbe a kis csodába! Nem is volt a parfüm listákon, sőt! Nem is ismertem 😌 csak ott árválkodott a polcon s gondoltam megszagolom s magamra hintek belőle. Fél órát vártam s muszáj volt vissza mennem. Egyszerűen kellett!!! Csodálatos enyhén virágos mandulás púderes finomság mely nem tolakodó hanem finoman körbe ölel 😍

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

yokkoa

2015. március 27.

Nagyon szeretem az illatát. Vagy 3 és fél éve vettem egy 30 ml-et kuponnal valami 7ezerést, és oké, nem használom mindennap, de még mindig van belőle. Kevés is elég és nem tolakodó az illata. Szerintem amúgy különleges is, nem egy egyenillat.

yokkoa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 27.

Cherryeszti

2015. január 30.

A Funny után ezzel próbálkoztam, de kár volt. Nagyon nem jön be, nekem kicsit "öreges", őszies illat, nagyon nem az én világom. Nagyon éles, hideg illat, akik a melegebb púderes illatokat kedvelik azon ne válasszák!

Cherryeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Ashakiran

2014. április 8.

Papírcsíkon teszteltem, és valamiért beleszerettem. Megszereztem. Kis idő múlva pedig megváltam tőle. A bőrömön hideg, éles, gyöngyvirág illat bontakozott ki. Minimális melegség sincs benne sajnos.
10/3

Ashakiran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

10/3