KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MosóMami

Ár:   1380 Ft és 4290 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g és 500 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra326, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   1380 Ft és 4290 Ft
Kiszerelés:   100 g és 500 g
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

100% vegán, tradicionális, ghánai családi receptúra szerint készült feketeszappan sok sheavajjal.

alexandra326

2018. február 22.

Ha úgy látom, hogy nagyon hisztis a bőröm, akkor használom. Mindennapi arcmosásra én nem használnám. De heti 2-3 alkalommal zsíros bőrön alkalmazva remek. Kordában tartja a faggyútermelést és a meglévő pattanások pirosságát is lehúzza. Utána viszont nem árt a hidratálás.

alexandra326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.