KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Moyra

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2017. január 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fixálásmentes, leoldható fedő lakkzselé, amely lakkzselén kívül más alapra (zselé, porcelán) is jól használható. Nagyon rugalmas, gyönyörű fényesre köt, tehát kötés után fixálni már nem kell. Remek választás, ha a tartósság mellett a leoldhatóság is fontos szempont a köröm készítése során. Leegyszerűsíti és lerövidíti a munkafolyamatokat, a végeredmény pedig egy ragyogóan szép felület. Kötési ideje UV lámpában 2-3 perc, LED lámpában 60-90 mp. Tökéletes a Moyra Mirror Powder alá, és fedőrétegként.

AkInImOd

2017. április 26.

Ez egy szuper termék! :)

Nagyon sok videót megnéztem, hogy nem épített körömre hogyan lehetne felhasználni a holo port, amit ajándékba kaptam - de egyszerűen nem volt szép az eredmény. Aztán láttam a Moyra weblapján, hogy ezt a lakkot kifejezetten erre fejlesztették ki. Megvettem és kipróbáltam UV-lámpa segítségével (körülbelül 2 és fél percet volt a fény alatt a körmöm). A szaga kicsit kellemetlen, de ettől most eltekintek. Az állaga megfelelő, szépen lehet eloszlatni, csak én kicsit félve dolgoztam vele, mert sosem használtam még UV-lámpás körömlakkot (megjegyzem, hogy magamnak Moyra-féle fekete regular lakkal csináltam, illetve peel-off base lakkal). Az eredmény magáért beszélt: végre azt láttam viszont a körmeimen, amiket az Instagramon is! :D

Ezen fellelkesülve kipróbáltuk édesanyám épített körmeim is. Szerintem az eredmény magáért beszél (lásd link). Lemosással kapcsolatban fogok még update-elni (mivel zselé lakk, vettem a szakboltban hozzá leoldót, azzal fogom tesztelni).

Update: Vettem a Moyra boltban lakkzselé oldót, de nem viszi le. Azért márkán belül ezt elvárná az ember - így édesanyámnak maradt a csiszolás. Magamnak még jó, hogy peel-off lakkal készítettem el, különben sírtam volna. Emiatt levonok egy csillagot.

Update2: Levettem még egy csillagot. Elkezdtem használni sima lakk fölé, de azok egyben pattannak le a körmeimről, ha ezt használom fölé. Konkrétan nem kellett még használnom a lakkzselé oldót, ugyanis mintha lehúzható alaplakkal dolgoznék, úgy viselkedik. Megpróbálom majd még géllakkokkal használni, remélem, akkor tartósabb lesz, mert amúgy tényleg szuperül beválik a porrétegek alá-fölé.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Ez egy szuper termék! :)