KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Moyra

Ár:   950 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bodi.kriszti92, Módosítva: 2016. július 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"A legújabb körömdíszítési trendnek megfelelően, hódít a krómos hatás! Varázslatosan tükröződő felület, fémesen csillogó felszín!  Már nagyon kevés mennyiségű Mirror Powder felhasználásával igazán tiszta és intenzív csillogás érhető el."

Krémmánia Kedvencek a -től
PaNel95

2017. március 12.

Nagy előnye, hogy sima lakkal is használható tökéletes végeredménnyel. Természetesen nem olyan tartóssággal, de jó móka, és 3-4 napig kopás nélkül egy hétköznapi lakkon is megmarad fedőlakk nélkül!
Könnyen bedolgozható, és azonnali hatást eredményez.
Sajnos nekem rengeteg por a kupak alá, a csavaros részhez kiömlik minden alkalommal, pedig nem fordítom fejjel lefelé. Kis ecsettel úgy-ahogy sikerül minimális veszteséggel visszasöpörni a tégelybe. Nem vonok le ezért pontot, hiszen a termék minőségét ez nem befolyásolja. De elég kellemetlen, mikor könyékig úszok a csillámporban ez miatt.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

Könnyen bedolgozható, és azonnali hatást eredményez.

AkInImOd

2017. január 12.

Nővéremtől kaptam karácsonyra. Imádom, nagyon szép, de nem tudok neki max csillagot adni.

Pozitívum: hát hogy valami eszméletlen szép! <3 Nagyon tetszik az is, hogy az ezüstös-irizálós hatás ellenére számít az alatta lévő lakk színe, ezáltal változatos tud lenni a hatásfoka.
Azonban: a tartó nincs megfelelően kialakítva, nekem nagyon sok por kihullott a tégely szélére, így bármikor kinyitom vagy bezárom, anyagot veszítek, mert nem is tudom megfelelően letakarítani. Sok-sok videót megnéztem, hogy sima lakkal hogyan lehetne vele játszani; de ebben az esetben nem hozta azt a várt eredményt, és csak szilikonos-szivacsos applikátorral lehet szépen felvinni. :( Ugyanakkor a Moyra Clever Cover segítségével valóban gyönyörű manikűrt lehet készíteni, úgyhogy ha elfogyna egyszer a por, akkor biztos újraveszem! (Lásd link)

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

QueenOfTheHell

2016. november 12.

Imádom*-* Megvan már egy ideje, de még mindig nem tudok betelni vele❤
Beledörzsölgetem a bármilyen színű lakkba, rá a fedőlakk, meglámpázom és sokáig gyönyörködhetek abban a csodában amit a körmeimmel művel.
Nem tudom ki találta ki ezeket a mirror porokat (egyébként, szerintem semmivel sem rosszabb, mint más márkák porai) de áldott legyen! :D

QueenOfTheHell
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

Imádom*-* Megvan már egy ideje, de még mindig nem tudok betelni vele❤

borntobe

2016. szeptember 3.

Saját körömre, lakkozással kísérletezek, nem szeretnék zselés körmöt. Youtuber körömguruk vízbázisú fedőlakkal sikeresen alkalmazták...nekem még nem 100% a technika. Amúgy gyönyörű, egységes, fényes felületet ad simán fekete lakkba dörzsölve is, csak a fedés a probléma, a sima fedőlakk összehúzza, mattítja, fedőlakk nélkül meg eléggé kopik, pár kézmosást bír csak ki. Partymanikűrnek azért el lehet készíteni, koncertre, buliba tuti meg fogom én is csinálni. Mivel nem rendeltetésszerűen használom, nem igazán tudom pontozni, de ha lakkon fedő nélkül is szép és megmarad, szakszerűen feltéve egész biztosan szuper.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.