KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csaxi13, az összetevőket feltöltötte: Nera, Módosítva: 2014. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszan tartó, könnyed homokhatás, finom üde színek.

Ár: 350 , Eladó: ceanne
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, vagy előre utalással ajánlott postával

niki123

2017. október 14.

Körülbelül egy hétig bírja 2 rétegben, fedőlakkal. Gyorsan szárad, jól fed és tartós is. Attól féltem, hogy a lemosás lesz nyűgös, de szerencsére csak egy picit nehezebb leszedni, mint egy rendes lakkot. Szerintem ár-érték arányban abszolút megéri. :)

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

LillaM

2017. október 12.

Imádom, a Wishing well és a Brown sugar árnyalat van meg, a Wishing well egy nagyon visszafogott, szerintem mindenhez passzoló árnyalat, a másikat kicsit szokni kell, de rájöttem, hogy ez a sand-típus az én világom! Sokkal ellenállóbb szerintem, mint a nem-szemcsés körömlakkok, csillog-villog, nagyon szeretem.

LillaM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Ciklon3

2017. augusztus 29.

A Daydream rózsaszínt próbáltam ki eddig. A Vivid Sand lakkoknál egy kicsivel lassabban szárad. De gyorsan száradónak mondanám. Házimunkának annyira nem barátja :-) , de mivel szép világos rózsaszín, ezért nem annyira feltűnő. A lakk textúrája miatt bármikor könnyen korrigálható. Én az 5. napon mostam le.
A Dolphin kéket és a Closer pezsgő színűt is ki fogom próbálni.
Fedőlakkot nem igényel, mert azzal elveszhet a cuki cukros végeredmény.
Csak ajánlani tudom

Ciklon3
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

A Dolphin kéket és a Closer pezsgő színűt is ki fogom próbálni.
Fedőlakkot nem igényel, mert azzal elveszhet a cuki cukros végeredmény.
Csak ajánlani tudom

eventually

2017. április 6.

Nagyon-nagyon cuki ez a lakk, fehérben van meg. 3 réteg kell a tökéletes fedéshez, akkor az igazi. Olyan hatást kelt felkenve, mint tudjátok, amikor a téli tájban, az érintetlen hótakaróban a lehullott, megfagyott hópelyhek egyesével megcsillannak a napfényben. :D A 3 réteg miatt nem panaszkodok, hiszen hogyan is lehetne megcsinálni úgy a lakkokat, hogy min. 1 évig kenhető legyen, de megfelelő sűrűségű ahhoz, hogy fedjen? Ha egy réteg elég lenne a tökéletes fedéshez, akkor 2 hét alatt be is száradna. Na szóval nekem 5* és még fogok is venni több színben, meg a sima homoklakkokat is ki akarom próbálni. Az a baj, hogy nem bírok leállni és már majdnem egy élet kevés lenne rá, hogy az összes megvásárolt körömlakkomat elhasználjam xD

eventually
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

kinga221

Korcsoport: < 18
2017. március 28.

nekem a Cinema árnyalat van meg, 2 rétegben jól fed, és gyönyörű :)

kinga221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 28.

nekem a Cinema árnyalat van meg, 2 rétegben jól fed, és gyönyörű :)

b5bea

2017. január 22.

Angel dust, a fehér szín van meg. Nagyon gyorsan szárad, két réteg azért kell belőle, és sajna nekem sikerült a két réteg miatt belenyúlnom :P és elkenődött. A szín nagyon szép, visszafogott, de mégis egy plusszt ad a normál lakkokhoz lépest. Ha kopik is, könnyű korrigálni, nem kell az egészet újra festeni.

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

zorica85

2016. december 23.

Először a fehéret vettem meg és teljesen lenyűgözött! Igaz kellett három réteg mert bénán kentem, egyébként szerintem a kettő is szépen fedne. Viszont csodálatosan mutat és rendkívül tartós. Egy hét után csak azért mostam le mert más színre vágytam, egyébként még bírta volna. Úgyhogy meg is vettem belőle még két színt, valamint újabbakat tervezek beszerezni. :)

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

szigabika

2016. december 15.

Nagyon kellemes kis nőies színt vettem meg (wishing well, rózsaszín), viszont az ecsete nagyon el lett szabbva, 2x akora mint amekkorának kellene lennie. Mindenbizonnyal én fogtam ki egy rossz darabot, mert a lilában rendes az ecset. Szerettem, ,mert gyorsan száradt és tartós is volt, viszont miután majdnem a felét elhasználtam besűrüsödött és nem tudtam szépen felvinni a lakkot (hígítva is próbáltam). Egyébként 2 rétegben jól fedett. Jó áron, jó minőségű lakkot kapunk, de sajnáltam h nem tudtam teljesen elhasználni. Remélem a lila tovább birja. Konklúzió: szeretem is meg nem is :D

szigabika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Viki925

2016. június 14.

Nagyon-nagyon szeretem, különleges, tényleg olyan, mintha homok ragadt volna a körmökre. Vegyétek meg! :)

Viki925
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

MrsWolf

2016. június 11.

Megvettem a WISHING WELL (rózsaszín) és a DOLPHIN (kék) színűt. GYÖNYÖRŰ!!! A lakk sokkal világosabb felvive, mint ahogy az üvegben látható. Még jó, hogy a MOYRA boltban voltak róla minták :) Szóval imádom! A rózsaszín mindenhez megy, mert nem fehér, hanem halvány rózsaszín, és olyan egyedi. 5-6 napig bírja! IMÁDOM EZT A KOLLEKCIÓT! Tartós, gyönyörű, egyedi! Az ára is szuper:)

MrsWolf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol