KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Moyra

Ár:   590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2016. december 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömdíszítő por a szikrázó csillogásért. Használható körömlakkal, zselével és porcelánporral is.

5 változatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kedy

2017. június 26.

A 3-as árnyalatban vettem meg, ez finom rózsaszínes, kissé neonsárgás, de néha kék fényű por, attól függően, hogy esik rá a fény. Nagyon szeretem, jó ideje nem is díszítem mással a körmeimet. Jóval tartósabbá teszi a lakkot, a lemosás viszont - talán pont emiatt - nem olyan egyszerű, mint egy sima lakknál. Kissé dörzsölni kell a felületet, hogy lejöjjön, de nem kell vele annyit szenvedni, mint pl. a csillámos lakkokkal. Általában világos alappal használom, sötéttel egyszer próbáltam ki, nem tetszett, de ez az én ízlésem miatt van, a ragyogása úgy is csodálatos!
Biztos fogok venni másik színben is, nagyon nagy kedvencem lett!

Kedy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Biztos fogok venni másik színben is, nagyon nagy kedvencem lett!

queenofhearts

Korcsoport: < 18
2017. január 3.

Eszméletlen! *o* Tényleg csodaszer.

queenofhearts
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 3.

Eszméletlen! *o* Tényleg csodaszer.

AkInImOd

2016. december 25.

A képen látható 01-es változatra csaptam le, eszméletlen szép: fehér alapon kékes-lila csillogást ad a körömnek, megváltoztatva az alatta lévő színes körömlakk megjelenését. Fehér lakkon jópofa, frissen esett, ropogós hó hatása van - emiatt is szereztem be, hogy ezt kipróbálhassam és az ünnepekre dizájn manikűröm lehessen. A mélykék (Essence - The Darks) lakkomat kivilágosította és olyan gyönyörűen villogott, hogy majd' hanyatt estem; az Essence The Gel - 10 'True Love' színnek pedig egy ragyogó kék-lila bevonattal ínycsiklandó cukorka hatást adott.
Nagyon tartóssá teszi a körömlakkot, keménnyé a sima körmöt - egyik alkalommal a harmadik napon kicsit lepattant a körmöm oldalán, de akkor már nagyon megnyűttem, így ennek írom fel (az én körmömön amúgy is minden csoda/lakk három, jó esetben négy napig tart :D ).
Ugyanakkor (és itt jön a mínusz 1 csillag): Ha az enyhén nedves körömlakkba belemártom, majd leseprem a felesleget, eszméletlen gyönyörűen csillog, ragyog, picit a savanyú poros gumicukrokra emlékeztet a hatása - de cserébe ebben a formában egy nap alatt megkopik a ragyogása. Ha viszont lekenem az Essence - The Gel fedőlakkal, akkor semi-matt csillogó lesz, érdes felülettel. Konkrétan a fehér lakkal így olyan hatása volt, mikor megfagy a hó - jópofa, de nem vártam volna, hogy magába issza a fedőlakkot, és annak a bónusz fénye ellenére lemattul. A színes változatokra ezért sem vittem fel a fedőlakkot, így azok, ha csak egy napra is, de tényleg csillámlottak.

Igazából 4,5 csillagot érdemel, csak amiatt nem tudom neki megadni a max pontot, mert még nem tudom tökéletesen kihasználni annak ellenére, hogy az eladónál leinformálódtam a termék használatáról (direkt megkérdeztem, hogy más lesz-e a fedőlakkal, azt mondta, nem... hát de). Tehát sok gyakorlást és speciális elkészítést igényel, viszont az eredmény mindenképp gyönyörű lesz.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.