KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Müller

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stefiniki, Módosítva: 2017. július 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajfestékek

Növényi hajszínező hajfestéshez és hajápoláshoz. Színezi és ápolja a hajat, tisztán növényi összetevőkkel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

takiedit

2018. március 25.

Több mint 2 éve hennázok, de ennél rosszabb állagú porral még nem találkoztam! Mivel régóta a "szakmában" vagyok, tudom, hogy milyen állagú a megfelelő állagú hennapép. Ugyanez igaz az indigóra. Egy lágy,krémes állagú pépre számítottam, ahogy mindig.Ez a hennapép csöpög, darabos és lehetetlen volt vele dolgozni! 3 dobozt kevertem be, mert majdnem derékig érő hajam van,de az sem lett elég. A festés közepe felé már majdnem elfogyott,mert mindenhova röpködtek a darabkák, csak a hajamon nem tapadt meg. A végét úgy tuningoltam fel, hogy sima indigó por hozzákevertem(maradt régebbről ) ez kicsit javított az állagán, de így sem volt sima ügy. A fürdőszoba úszott a pépdarabkáktól, amik elrepkedtek festés közben, pedig próbáltam nagyon lassan és óvatosan felvinni. Miután végeztem, becsavartam a fejem folpakkal, úgy meg mindenhol folyt és csöpögött ki alóla....1 órán át nem mozdultam inkább,nehogy mindent végigcsöpögtessek.
Lemosás után nagyon sötét barna,már már fekete színű lett az eddig 100% hennával festett,mély, mahagóni színű hajam. Egyedül ezért kap 2 pontot a termék, de biztos, hogy többet nem veszem újra.

takiedit
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.