KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Murnauers

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 7.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes holt-tengeri ásványi anyagoknak köszönhetően az aktivizáló oxigénes gél maszk újra feszessé teszi a bőrt. Az oxigén-hatóanyag-komplex összetevői elősegítik a természetes regenerálódást, stimulálják az anyagcsere funkciót és segítik az új bőrsejtek képződését. Ellensúlyozza a nedvességveszteséget, frissé és kipihentté teszi a stresszes bőrt.

Kiszerelés: 2x5ml

PolishEverywhere

2016. február 22.

Az egyik legrosszabb maszk, amit valaha használtam. Borzasztó felkenni, nagyon nehéz egyenletesen eldolgozni és abszolút semmi hatása nincs. Akciósan 300 Ft-ért vettem, de még ennyit sem ért meg. Soha többé.

PolishEverywhere
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Dinart

2013. március 26.

Én ma akcióban 125.-Ft-ért jutottam hozzá az eredeti 499.-Ft helyett, majd leírom a hatását, ha túl vagyok rajta.

Dinart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 26.

Kencefice

2012. március 27.

Véletlenül vettem meg ezt a maszkot, azt hittem iszappakolás, meglepődtem mikor kinyitottam és láttam, hogy ilyen fura zselés az állaga. Már feltettem az arcomra, mikor elkezdtem nézegetni, hogy milyen lehangoló vélemények vannak róla. Azt kell mondjam nekem nem volt olyan rossz, sőt nagyon selymes és kipihentnek néz ki a bőröm. Elhasználom a másikat is, sőt ha járok Rossmannba lehet, hogy veszek máskor is.

Kencefice
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 27.

kat

2011. október 21.

Nem tudom mire vélni ezt a terméket. A kocsonyás halmazállapot szinte lehetetlenné teszi a felvitelt, és amikor végre fenn van az arcon, nem ad valami komfortos érzetet. Hatása nincs, legfeljebb a felkenés okozta stressz enyhül a lemosás után.

kat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 21.

UnVraiAnge

2011. augusztus 10.

Ez a maszk olyan, mint valami desztillált vízből készült gyümölcskocsonya kis apró kék gömböcskékkel dekorálva. Engem kissé a légfrissítőkre emlékeztet és az igazat megvallva annak lehet, hogy jobban be is válna, mivel a hatása az nincs neki, de legalább jól néz ki.

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sorbitol, Mannitol, Lactose, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Inositol, Fructose, Propylene Glycol, Glycogen, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.