KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

My Hsin-Ni

Ár:   950 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2017. május 31.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az arbutin a tirozináz nevű enzim megfékezője, amely blokkolja a melanin pigmentjének szintézisét. A maszk számos növénynek nyert c-vitamin kivonatot tartalmaz, mely fehéríti a bőrt, csökkenti a melanociták aktivitását. Visszaadja az arcnak a ragyogó fehérségét és egyenletes színét, valamint lassítja az öregedés folyamatát. A maszkban lévő hyaluronsav elősegíti a mélyrétegű intenzív hidratálást, valamint megelőzi a ráncok kialakulásának lehetőségét és csökkenti a meglévő ráncok mélységét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

umpalumpa

2017. november 17.

Okt 29.: Nekem is az első fátyolmaszkom. Ez volt szimpi a sok közül a drogériában és hajtott a kíváncsiság. Egy ideje már tartogattam, most, hogy színházba megyek és nem akarok nagyon kifacsartnak kinézni, gondoltam felpróbálom.
Felkészültem a szérum mennyiségére, legalább is azt hittem. Temérdek cucc van benne és rajta. Egy részét felfogtam egy kitisztított tégelyben, de még 3 ilyen 5 ml-es simán megtelt volna a trutyival, pedig nem csavartam ki a maszkot, csak kiöntöttem a tasakból.
A maszk szinte sehol nem illeszkedett rendesen, emiatt kényelmetlen volt. Több helyen ollóval igazítanom kellett (távolabb ülő szemek és nagy orr), hogy felfeküdjön. Végig csúszkált a képemen. Fél órán és bírtam, akkor lerámoltam és a maradékot hagytam felszívódni egy kis kenegetéssel.
Kicsit feltöltöttebbnek láttam a bőrömet, de más változást nem érzékeltem. Kellett utána más arcápolót használnom, mert még húzódott a képes felem.
Nekem csak 3 csillagot ér, mert a kényelmetlen érzés és csúszkálás zavart és ezt a hatást más kencével is elérem. Persze hosszú távon talán a foltoknak jót tesz, de azt már nem fogom megtudni, mert újra nem veszem. A halványítást a retinolos kencéim is elvégzik.A tégelyben maradt szérumot elkenegetem hidratáló alá.

Nov. 17.: Megkövetem a maszkot! Fentebb említettem, h félretettem a trutyiból egy 5 ml-es tégelybe. Több használatra elég volt az eglsz arcomra. Rájöttem, h nem a hidratáló hatását kell értékelni, hanem az olajtermelés csökkentő, bőrszín egységesítő tudását, ami 1 alkalommal nem derülhet ki igazán. Ha jól emlékszem 5 alkalom alatt használtam el szérumként. Fölötte hidratálóval természetesen. Kis nyugtató, egységesítő és "ragyogásfokozó" hatásról tudok beszámolni. Maszkként továbbra se fogom szeretni a fura érzés miatt, se lehet , h újra veszem ;) Adok még egy csillagot.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

tara95

2017. október 15.

Életem első fátyolmaszkja, nem bírtam már, hogy ne vegyek...müllerbe 750, egyből 2 is landolt a kosaramban. Elméletben mindent tudtam már, úgyhogy eleve enyhén facsarva vettem ki a maszkot (így is csatakos volt) és helyeztem fel az arcomra. A maradék (SOK) esszenciát azonnal átöntöttem steril gyógyszertári sötét kis üvegbe, semmi baja nem lesz. Több, mint 2 óra kellett neki, mire megszáradt. Aztán leszedtem. Huh. Tátott szájjal néztem a puha-hidratált-feltöltött bőrömet. Előtte direkt AHA utána szokásosan tonik-esszencia-a maszkból maradtból is kentem egy jó adagot-hidratáló krém. Azt kell hogy mondjam karácsonyra rendelek egy nagyobb mennyiséget, a maradék szmötyi meg szépen menni fog reggel-este tonik előtt. Így már nem drága. Hatos.

Up: a benne lévő esszencia egy csoda...a szám melletti apró ráncocskát teljesen eltűntette. Ki van simulva a bőröm de szó szerint. Érdemes csutkára kicsavarni a maszkot és átönteni, nem romlik meg. Egyébként ma megtaláltam a Herbáriában a teljes fátyolmaszk arzenált (pl. Dr. Chent és ezt is) darabáron 480-555 ft-ig terjedő skálával. Vettem még egyet :DDD ebayről rendelve kb ugyanennyi lenne :3

Na most nem tudom, hogy annak köszönhető-e, hogy minden nap használom esszenciaként a rutinomban de eddig menstruáció alatt rettenetesen kipattogtam...és most nem. Semmi más nem változott az arcáplásomban. HMMMM :DDD

Évek múlva némi up: még mindig kiválónak tartom, de azért a hormonális pattikat nem előzi meg...viszont az utánuk maradt piros foltokat gyönyörűen halványítja, egységesít. Nekem hó fehér bőröm van, nagyon szép tőle. Kissé száríthat magában, ezért én a rétegezés mellett reggel a klairs tonikomba cseppentek belőle, este pedig közvetlenül arcra. Szérumot akartam venni a foltocskáim miatt, de őszintén szólva ez szuperül bevált.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

im

2017. szeptember 2.

Az arbutin nem része a bőrápolási rutinomnak, és bár világmegváltást sosem érdemes egy fátyolmaszktól várni, egy kísérletet megért.
- A maszk használhatóságáról, illetve az esszencia mennyiségéről és konzisztenciájáról ugyanazt tudom elmondani, mint az aloe verás esetében, úgyhogy ezeket nem ismételném meg.
- Ennek sem éreztem az illatát (pedig van benne parfüm), 25 perc után vettem le, elintéztem a maradék szérummal a testápolást, majd csodálkozva figyeltem, hogy az arcomon az összes piros pattanásfoltom halványabb. (Plusz puha, feltöltött, hidratált volt a bőröm, de ez lenne a legkevesebb egy fátyolmaszktól.)
- A rutinomat ebben az esetben sem terveztem folytatni, de tíz perccel a maszk levétele után annyira száraznak, húzódónak éreztem a szemkörnyéki bőrt, hogy muszáj volt bekennem. Az arcom többi része rendben volt, reggel is hidratáltnak éreztem a bőröm.

Az INCI itt is elég furcsa. A magyar ragasztott és az eredeti angol csak a végén tér el, a tartósítószerek sorrendjében, és ezen még túl is tudnék lépni, de annyira különös, hogy a víz van a lista végén. Nem rossz ez a maszk, de az INCI-s trükközés és az árképzés nem szimpatikus, emiatt nem fogom újravenni.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

fleur83

2017. augusztus 19.

Annyira jó ez a maszk! Lehet leginkább azért szeretem, mert olyan kellemes érzés az arcomon ez a jól eláztatott fátyol amit bő fél órára hagyok fenn és közben lazulok, relaxálok. A bőröm hidratált és telt lesz utána. A foltokon is segít de nem rendszeresen használom, hogy igazán eredményt láthatnék tőle.

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

viviennoo

2017. július 23.

Én a rossmannban vásároltam, sose hallottam erről a márkáról, így nem is reméltem tőle sokat. viszont....amit kaptam, az teljesen elképesztő :D az arcomon található kis piros foltokat, pattanások hegeit szinte teljesen eltüntette. Úgyhogy azt hiszem, megtaláltam a számomra tökéletes maszkot, mindent csinál, amire az én nagyon zsíros bőrömnek szüksége van. Eddig csak az Árkád Rossmannjában láttam, jövő hétvégén be is tárazok belőle. :D egyébként 780 ft körül volt. Nagyon-nagyon király ez a maszk!

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Orsolya13

2017. január 26.

Nagyon jó és valóban azt teszi, amit ígér. Halványítás terén eddig ez vált be a legjobban. Tényleg látványosan eltünteti a megmaradt foltokat és a pukli kezdeményekre rátéve pedig leszárítja és nem hagyja begyulladni azokat. Az államra nem teszem, mert ott kicsit irritált, de a homlokomra, esténként bekenve a problémás részeket, pont jó (az itteni vélemények után én is egy kis tégelybe öntöttem és sokáig elég így). A maszkot is használtam, amitől pedig feszesebb, puhább lett a bőröm. Így szerintem megéri az árát és hatékony is.

Orsolya13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Beni1234

2016. december 31.

A véleményekből okulva, nem tettem az arcomra a maszkot, hanem pici lyukat vágva a tasakon, kifolyattam a hatóanyagot egy kiürült szérumos üvegcsébe. Kb. 30 ml szérumom lett így egyetlen maszkból 😁. 4 napja használom reggel-este, és még a fele sem fogyott el, pedig nagyon bőven teszem az arcomra. Határozottan hidratál és feszesít. Nem csíp, nem irritál szemkörnyéken sem. Így az ára is nagyon OK, 700 Ft-ból van egy remek szérumom☺️☺️☺️

Beni1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

gingerbloo

2016. szeptember 14.

Douglasben 1000 forintot kóstál, bijóbolt honalpján 650 forint.
Én sokat elhasználtam belőle hogy a pattanások vöröslő hegeit az ultrafehér bőrömről eltűntessem. nem hat egyből, kb 20-at elhasználtam hetente kétszer, és nagyon nagyonsokat segített. nekem a pattanásokat konkrétan nem előzte meg, de szépen kifakult a nyomuk.
Én is itt láttam a tippet, hogy újrahasználom a maszkot. 650 forint megfizethető, de még így is elég drága, főleg ha heti kétszer használod. Ráadásul a csomagolásban egyszerűen annyira sok folyadék van, hogy nem is értem miért tesznek bele ennyit. Miután kibontom, úgy húzom ki a csomagolásból, hogy két ujjal összefogom kívűlről gyengén, így az extra fölösleg a tasakban marad. Nagyon ügyelek, hogy a bőröm tiszta, a kezem fertőtlenített, így én vissza merem tenni a csomagolásba miután használtam, és még egy alkalomra bőven lesz anyag benne. Max 5 napig ajánlanám tárolni, de inkább kevesebb. ha megváltozik a kellemes, enyhe illata vagy ha elszíneződik, azt már semmiképp ne használd.
Nekem ezzel nem volt problémám, nem okozott több vagy rosszabb pattanást.

gingerbloo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Douglasben 1000 forintot kóstál, bijóbolt honalpján 650 forint.
Nekem ezzel nem volt problémám, nem okozott több vagy rosszabb pattanást.

zsuzsoka0925

2016. április 20.

TitaniaBell véleményéhez csatlakozom, ugyanezeket tapasztaltam. Bár én nem merem többször használni, hiába tiszta arcra teszem fel, fenntartásaim vannak a higiéniájával kapcsolatban.

zsuzsoka0925
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

kay37

2015. november 11.

1 alkalom után nem lehet folthalványításról beszélni, de szebb bőrképet eredményezett.

kay37
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Urea, Sorbeth-30

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fehér eperfa kivonata. In vitro, vagyis kémcsőben végzett kutatások szerint az összetevő arbutin tartalmának köszönhetően gátolja a melanin termelést, így kedvelt hatóanyag pigmentfolt elleni termékekben.