KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

My Hsin-Ni

Ár:   950 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2013. július 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az arbutin a tirozináz nevű enzim megfékezője, amely blokkolja a melanin pigmentjének szintézisét. A maszk számos növénynek nyert c-vitamin kivonatot tartalmaz, mely fehéríti a bőrt, csökkenti a melanociták aktivitását. Visszaadja az arcnak a ragyogó fehérségét és egyenletes színét, valamint lassítja az öregedés folyamatát. A maszkban lévő hyaluronsav elősegíti a mélyrétegű intenzív hidratálást, valamint megelőzi a ráncok kialakulásának lehetőségét és csökkenti a meglévő ráncok mélységét.

Orsolya13

2017. január 26.

Nagyon jó és valóban azt teszi, amit ígér. Halványítás terén eddig ez vált be a legjobban. Tényleg látványosan eltünteti a megmaradt foltokat és a pukli kezdeményekre rátéve pedig leszárítja és nem hagyja begyulladni azokat. Az államra nem teszem, mert ott kicsit irritált, de a homlokomra, esténként bekenve a problémás részeket, pont jó (az itteni vélemények után én is egy kis tégelybe öntöttem és sokáig elég így). A maszkot is használtam, amitől pedig feszesebb, puhább lett a bőröm. Így szerintem megéri az árát és hatékony is.

Orsolya13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Beni1234

2016. december 31.

A véleményekből okulva, nem tettem az arcomra a maszkot, hanem pici lyukat vágva a tasakon, kifolyattam a hatóanyagot egy kiürült szérumos üvegcsébe. Kb. 30 ml szérumom lett így egyetlen maszkból 😁. 4 napja használom reggel-este, és még a fele sem fogyott el, pedig nagyon bőven teszem az arcomra. Határozottan hidratál és feszesít. Nem csíp, nem irritál szemkörnyéken sem. Így az ára is nagyon OK, 700 Ft-ból van egy remek szérumom☺️☺️☺️

Beni1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

tara95

2016. november 21.

Életem első fátyolmaszkja, nem bírtam már, hogy ne vegyek...müllerbe 750, egyből 2 is landolt a kosaramban. Elméletben mindent tudtam már, úgyhogy eleve enyhén facsarva vettem ki a maszkot (így is csatakos volt) és helyeztem fel az arcomra. A maradék (SOK) esszenciát azonnal átöntöttem steril gyógyszertári sötét kis üvegbe, semmi baja nem lesz. Több, mint 2 óra kellett neki, mire megszáradt. Aztán leszedtem. Huh. Tátott szájjal néztem a puha-hidratált-feltöltött bőrömet. Előtte direkt AHA utána szokásosan tonik-esszencia-a maszkból maradtból is kentem egy jó adagot-hidratáló krém. Azt kell hogy mondjam karácsonyra rendelek egy nagyobb mennyiséget, a maradék szmötyi meg szépen menni fog reggel-este tonik előtt. Így már nem drága. Hatos.

Up: a benne lévő esszencia egy csoda...a szám melletti apró ráncocskát teljesen eltűntette. Ki van simulva a bőröm de szó szerint. Érdemes csutkára kicsavarni a maszkot és átönteni, nem romlik meg. Egyébként ma megtaláltam a Herbáriában a teljes fátyolmaszk arzenált (pl. Dr. Chent és ezt is) darabáron 480-555 ft-ig terjedő skálával. Vettem még egyet :DDD ebayről rendelve kb ugyanennyi lenne :3

Na most nem tudom, hogy annak köszönhető-e, hogy minden nap használom esszenciaként a rutinomban de eddig menstruáció alatt rettenetesen kipattogtam...és most nem. Semmi más nem változott az arcáplásomban. HMMMM :DDD

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

gingerbloo

2016. szeptember 14.

Douglasben 1000 forintot kóstál, bijóbolt honalpján 650 forint.
Én sokat elhasználtam belőle hogy a pattanások vöröslő hegeit az ultrafehér bőrömről eltűntessem. nem hat egyből, kb 20-at elhasználtam hetente kétszer, és nagyon nagyonsokat segített. nekem a pattanásokat konkrétan nem előzte meg, de szépen kifakult a nyomuk.
Én is itt láttam a tippet, hogy újrahasználom a maszkot. 650 forint megfizethető, de még így is elég drága, főleg ha heti kétszer használod. Ráadásul a csomagolásban egyszerűen annyira sok folyadék van, hogy nem is értem miért tesznek bele ennyit. Miután kibontom, úgy húzom ki a csomagolásból, hogy két ujjal összefogom kívűlről gyengén, így az extra fölösleg a tasakban marad. Nagyon ügyelek, hogy a bőröm tiszta, a kezem fertőtlenített, így én vissza merem tenni a csomagolásba miután használtam, és még egy alkalomra bőven lesz anyag benne. Max 5 napig ajánlanám tárolni, de inkább kevesebb. ha megváltozik a kellemes, enyhe illata vagy ha elszíneződik, azt már semmiképp ne használd.
Nekem ezzel nem volt problémám, nem okozott több vagy rosszabb pattanást.

gingerbloo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Douglasben 1000 forintot kóstál, bijóbolt honalpján 650 forint.
Nekem ezzel nem volt problémám, nem okozott több vagy rosszabb pattanást.

zsuzsoka0925

2016. április 20.

TitaniaBell véleményéhez csatlakozom, ugyanezeket tapasztaltam. Bár én nem merem többször használni, hiába tiszta arcra teszem fel, fenntartásaim vannak a higiéniájával kapcsolatban.

zsuzsoka0925
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

kay37

2015. november 11.

1 alkalom után nem lehet folthalványításról beszélni, de szebb bőrképet eredményezett.

kay37
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

TitaniaBell

2015. április 29.

Hihetetlen, de tényleg segít halványítani a pattanások nyomait (nekem emiatt volt rá szükségem). Feszesít is, már az első használat után látszik. Én 30-40 percig fent szoktam hagyni, utána összehajtom és visszateszem a tasakba, amit jó szorosan lezárok. Így még egyszer fel tudom használni ugyanazt a maszkot 5-6 napon belül (csak olyankor a másik oldalát teszem az arcomra).
A kaviáros mellett ez a kedvencem a termékcsaládból.

TitaniaBell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

A kaviáros mellett ez a kedvencem a termékcsaládból.

soos.gina93

2014. június 3.

Én is kipróbáltam már ezt a maszkot is, tényleg halványítja a pici bőrhibákat, a bőr érzete utána nekem nem olyan meggyőző viszont másik Hsin-ni maszkoknál kellemesebb nekem. Másfelől én nem akarom kifejezetten fehéríteni a bőröm csak a bőrhibákat akarom mérsékelni, ha éppen van (pl. piros pöttyök, pattanások). Hosszasan én nem használom, mert félek az így is fehéres bőröm mág fehérebb lenne, azt meg nem akarom.

soos.gina93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 3.

Pissy

2013. szeptember 11.

shessylove, én is használom, nekem is nagyon bevált. :))) Több boltban is láttam már, érdemes megnézni, hol kapható, a weboldalukon biztos fent van. :)

Pissy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 11.

shessylove

2013. augusztus 27.

Jajj én imádom ezt a maszkot!! eleve,hogy textilmaszk,ami még mindig viszonylag ritkán kapható Mo-n...valamint vannak olyan maszkok amik irritálják a bőrömet,pláne a fehérítős maszkok.Nos ez nem,és valóban rengeteget világosít a bőrön! és utána szép sima lett a bőröm.Pattanás helyeket és egyéb foltokat is szépen világosít,persze csodát nem művel,de az összkép árnyalatokkal jobb,pedig csak egy maszk.Sajnos mostanában nem tudom megvenni,mert nem árulják ott,ahol eddig vettem.=(

shessylove
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Urea, Sorbeth-30

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fehér eperfa kivonata. In vitro, vagyis kémcsőben végzett kutatások szerint az összetevő arbutin tartalmának köszönhetően gátolja a melanin termelést, így kedvelt hatóanyag pigmentfolt elleni termékekben.