KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

My Hsin-Ni

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yasmine1122, Módosítva: 2013. január 25.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hyaluronsav a kötőszövet fontos alkotóeleme, a sejtek közötti állomány kitöltésével, a kollagén háló erősítésével biztosítja a bőr mély hidratációját, rugalmasságát, feszességét. A kék alga kivonat nagy mennyiségű proteint tartalmaz, mely feszesít, újrastrukturálja a bőr szerkezetét, fenntartja a bőr rugalmasságát valamint nagy mértékben táplálja a bőrt. A maszk rendszeres használatával a bőre megfelelően hidratált, feszes, üde és selymes lesz.

Mishto

2018. január 13.

Ez az első fátyol maszk amit kipróbáltam, nem gondoltam volna, hogy elsőre így beletalálok. Rossmannban 5 db-os díszcsomagban volt Imádom. A vízhiányos száraz húzodó bőrömel csodát tett. Az arcpír is elmúlt. Egészséges ragyogó lett tőle az arcom. Tuti újravevős amint kipróbáltam a többi fajtát is.

Mishto
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Sophieka

2018. január 5.

Most kezdtem el használni, hidegben nem esik olyan jól, nagyon lehűt az alatt a kb.fél óra alatt, míg rajtam van...rendesen fázom utána! :)
Szépen kisimítj az arcomat, még nem használtam annyit, hogy elmondhassam, tényleg jó-e hosszú távon. Picit mintha húzódna utána a bőröm, de kell rá krémet tenni utána és akkor rendben van :)

Sophieka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

CeCeDrake

2017. december 11.

Az új kedvenc. Legszívesebben ezt használom, a gold került a második helyre, utána a fehérítős, majd a platinás. Rendkívül jó és valóban ér is valamit.

Update: mindig kell, hogy legyen belőle. Rendszeresen használom és rendkívül jó a hatása. Feszes, kisimult bőrt eredményez.
Ajánlom

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Ajánlom

powderwoman

2017. november 5.

Nagyon szkeptikusan álltam hozzá, Rossmann-ban csak bedobtam a kosárba, és arra sem figyeltem fel, hogy taiwani fátyolmaszkról van szó. Nagyon meglepődtem a hatásán: ultra sima és feszes volt a bőröm miután levettem a maszkot. Külön tetszett, hogy nyakrésze is van, így dupla volt a push up hatás. Újra fogom venni!

powderwoman
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

katx3

2017. március 28.

Kedvenc kedvenc kedvenc My Hsin Ni arcmaszkom :) Szeretem, hogy kellemesen bizsereg az arcom használat közben, 20-30 perc után szép, feszes, élettel teli az arcbőröm. Alapdarab :)

katx3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

ZiAn

2017. február 20.

Ez már a harmadik maszk volt amit a gyártótól próbáltam és ezzel is maximlisan elégedett vagyok. Kelemes illatú, nem irritált, nem csípett, isteni érzés volt. Bőrömön látványos hatás mutatkozott. Néha kétszer is felhasználom ugyanazt a maszkot, első alkalom után 2-3 nappal, de addig hűtőben tartom. Ezt csak tökéletes arctisztítás esetén javaslom :)

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

szilvia.bano

2017. február 17.

Első fátyolmaszk volt, amit kipróbáltam, a Mammut Biosétány-on vettem. Azóta kipróbáltam a Balea aqua és a Garnier száraz és érzékeny bőrre való fátyolmaszkokat, és azt kell mondjam, ez mindkettőnél nagyságrendekkel jobb. A Garnier maszkok közül, csak a kombinált bőrre való zöldnek jó az összetétele, de mivel száraz bőröm van a rózsaszínt választottam. Nagyon enyhén csípett az alkohol miatt. A hatása kicsit jobb volt, mint a Balea aqua maszknak, ami viszont nem tartalmaz alkoholt és parabént, és feleannyiba kerül. Mivel ez nagyságrendileg ugyanaz az árkategória, mint a Garnier maszkok, szerintem sokkal inkább érdemes ezt megvenni. A Baleás változat olcsó alternatívának jó, de mind közül ez a márka a legjobb. Általában itthon készítek rcpakolásokat, azok érnek a legtöbbet, és olcsók is, de alkalomszerűen használva nem sajnálom az árát, és nagyon jó. Az összetétele is kifogástalan, nem tartalmaz alkoholt, sem más irritáló összetevőt, kíméletes a bőrömmel, és nagyon szép utána.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

malvada

2017. január 29.

Rajongója lettem a My Hsin Ni maszkoknak. Ez a legutóbbi, amit próbáltam, és a hatás ugyanaz: "helyre rakja" az arcom, pihepuha lesz az arcbőröm, frissít, fiatalít. A fülemre ugyan nem tudtam ráakasztani, nem is nagyon akartam, a nyakamon sem volt rendesen rajta. De az a fél óra, amíg úgy nézek ki, mint egy múmia, meghozza gyümölcsét.

malvada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

Powderpuff Girl

2016. november 9.

A maszk nagy előnye, hogy feszesíti és feltölti a bőrt, a patikat, pedig lehúzza. Egy vizes állagú maszkról van szó, ne egy krémes hidratálót várjatok. Külön pozitívum, hogy a nyakadra és a füleidre is jut a termékből. Már többször újra vásároltam. Szerintem kellemes illata van és kellően át van itatva a szövet a dzsúzzal :)

Powderpuff Girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

juditka70

2016. május 14.

Feszesítő hatása nincs,viszont üdévé,mélyen hidratáltabbá teszi a bőrt. Egy igazán nagyszerű maszk! Csak ajánlani tudom a MY HSIN-NI márka maszkjait.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Algae Extract, Butylene Glycol, Hydroxyethyl Urea, Sodium Hyaluronate