KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

My Hsin-Ni

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yasmine1122, Módosítva: 2013. január 25.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hyaluronsav a kötőszövet fontos alkotóeleme, a sejtek közötti állomány kitöltésével, a kollagén háló erősítésével biztosítja a bőr mély hidratációját, rugalmasságát, feszességét. A kék alga kivonat nagy mennyiségű proteint tartalmaz, mely feszesít, újrastrukturálja a bőr szerkezetét, fenntartja a bőr rugalmasságát valamint nagy mértékben táplálja a bőrt. A maszk rendszeres használatával a bőre megfelelően hidratált, feszes, üde és selymes lesz.

Zsuzsi216

2018. május 10.

A maszk hatása nagyon tetszik. Rengeteg szérum van benne, ezért kétszer használtam – és még harmadszorra is tudtam volna. Egy picit ki is öntöttem egy krémes tégelybe.
Annyiban nem tetszik, hogy nem az én nagy fejemre tervezték. :) Tök nehezen tudtam beakasztani a fülemnél és szorított is egy kicsit, ezáltal nem volt a legkényelmesebb. Terveztem, hogy az éjszakát benne töltöm, de így inkább nem mertem.
Egyébként nagyon boldog vagyok mert csomagban (2 algás, 1 arany, 1 Q10 és 1 aloe) volt 999 forint. 2019. májusi lejárattal.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

Venusz1984

2018. április 26.

Nagyon jól hidratál. Nálam a hatása kb 2 napig tart. Feltölti az apró ráncokat. Alkalmanként, lefekvés előtt szoktam feltenni és vele alszok. Reggel kisimultam ébredek, sokkal üdébb az arc. Bejön. :)

Venusz1984
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Babika20

2018. március 24.

Néha rámjön és használok maszkokat.. kerülöm az alcoholos szárító hatásúakat a kombinált bőrömmel, ami felszíni vízhiányban szenved. szeriintem 1 maszktól senki ne várjon csodát.. a titok egy JÓ rutin, amit lehet ilyenekkel fűszerezni. A maszkot a Müllerben szoktam venni müller szombatokon, mert ott 35% os kedvezmény érvényes rá..alapból 1000 Ft körül van, Rossmannban pedig 900 Ft alatt és ott még rádobható a 10%os kuponka. A maszkot én 2 szer szoktam használni, visszacsomagolva hűtőben tárolom, de így is 2 napon belül elhasználom. Tocsog a szérumban. Utána kellemes érzés és a bőröm is picit feltöltődik. Javaslom, mert könnyen beszerezhető.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

barbiii_sz

2018. március 10.

Annyira bőségesen át van itatva szérummal, hogy amikor kivettem a tasakból, csöpögött a szövetből. Kellemes anyagú, tökéletesen illeszkedik az arcomra. A szokásostól eltérően ez a fátyolmaszk nem csak arcra, hanem nyakra is készül egyszerre. Ami még furcsaság benne számomra, hogy mindkét résznél található két "akasztó", amit a fülünkre kell akasztani, ezáltal jobban kifeszül a szövet, jobban ellepi az arcot és befed minden területet, így kevesebb az esély az elcsúszásra is. Igazából sokkal kellemesebb így a maszk, csak a hajam miatt nem szeretem ezt a használati módot, mivel így az is szérumos lesz. 15-20 percen keresztül kell fent hagyni. Nagyon kellemes, hűsítő érzés az arcon. A hatása pedig feszesebb, hidratáltabb bőr és optikailag kisebbnek látszódó pórusok. Irritációt pedig nem okoz.

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

jeva72

2018. február 25.

Ár értékarányban nagyon jó, én imádom, hogy tényleg mindent lefed az arcon.
Amit kimondottan szeretek, hogy a szemhéjra is van felhelyezhető felülete.

jeva72
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 25.

Ár értékarányban nagyon jó, én imádom, hogy tényleg mindent lefed az arcon.
Amit kimondottan szeretek, hogy a szemhéjra is van felhelyezhető felülete.

Fiffi

2018. február 5.

Szeretem a fátyolmaszkokat, igy amikor megláttam a Rossmannban gondoltam kipróbálom. A maszk fehelyezése trükkös, mivel az arc és a nyak részét is a füledhez kell rögzíteni, így nem kis mutatvány, míg feligazgatod magadra. Felhelyezve kellemes, hűsítő érzést ad. Hatásától nem voltam viszont annyira elragadtatva. Hidratálni hidratált, de nem tartósan, amikor levettem kb. 20 perc után semmi különösebb hatsást nem éreztem, mintha egy vizes krémmel kentem volna be (a dr.Chen maszkok sokkal tovább tartóan hidratálnak). A másik, hogy a néhány helyen foltokban jelentkező pirossagon sem segitett, néhány be is lobbant tőle, es viszketett. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlanám. A lifting hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert ilyen jellegű problemám meg nincs.

Fiffi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Pressia

2018. január 31.

Egy kemény vizsga reggelén dobtam fel, arra gondolva , hogy ha már egész este nem tudtam aludni az idegtől legalább valahogy nézzek már ki. Borzalmasan rossz volt felrakni, pláne a nyakrész...kirázott a hideg.
Na de csodacucc. Nem tudom hogyan de a puffadt , lestrapált arcomat fél óra alatt úgy összeszedte, hogy csak pislogtam. Az meg hogy hidratált is, mármint rendesen,nem csak úgy tessék-lássék módon az hihetetlen. Legszivesebben folyton a pofimat tapiztam volna :D

Pressia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Mishto

2018. január 13.

Ez az első fátyol maszk amit kipróbáltam, nem gondoltam volna, hogy elsőre így beletalálok. Rossmannban 5 db-os díszcsomagban volt Imádom. A vízhiányos száraz húzodó bőrömel csodát tett. Az arcpír is elmúlt. Egészséges ragyogó lett tőle az arcom. Tuti újravevős amint kipróbáltam a többi fajtát is.

Mishto
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Sophieka

2018. január 5.

Most kezdtem el használni, hidegben nem esik olyan jól, nagyon lehűt az alatt a kb.fél óra alatt, míg rajtam van...rendesen fázom utána! :)
Szépen kisimítj az arcomat, még nem használtam annyit, hogy elmondhassam, tényleg jó-e hosszú távon. Picit mintha húzódna utána a bőröm, de kell rá krémet tenni utána és akkor rendben van :)

Sophieka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

CeCeDrake

2017. december 11.

Az új kedvenc. Legszívesebben ezt használom, a gold került a második helyre, utána a fehérítős, majd a platinás. Rendkívül jó és valóban ér is valamit.

Update: mindig kell, hogy legyen belőle. Rendszeresen használom és rendkívül jó a hatása. Feszes, kisimult bőrt eredményez.
Ajánlom

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Ajánlom

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Algae Extract, Butylene Glycol, Hydroxyethyl Urea, Sodium Hyaluronate