KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mysore

Ár:   690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Goloka, herbáriák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mona82, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   Goloka, herbáriák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A bőr dezodorálására, frissítésére. Hűsítő természetes szantál olajjal készült hintőpor, mely felszívja a bőr nedvességét és finoman illatosít.

Sérült bőrfelületen nem használható!

bubilany

2018. szeptember 13.

Imádom az illatát!! Elég sokoldalúan használom fel: lábra, cipőbe, púder helyett és mint szárazsampon. Mindre tökéletes.
Ár érték arányban pedig nagyon megéri.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Ár érték arányban pedig nagyon megéri.

mona82

2018. június 22.

Nagyon szeretem az illatát, ebben a nagy melegben jó szolgálatot tesz. Klassz az állaga, könnyen adagolható, én száraz samponként is használom. Az illata mindent visz, az ára ezért a mennyiségét vicc.

mona82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.

Illatanyagok: Santalum Album (Sandalwood) Oil
Színezékek: Zinc Stearate, Yellow 11 / CI 47000, Red 17 / CI 26100