Nabla

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Csucsi08, Módosítva: 2019. február 4.

Kiszerelés:   2,1 g
Kategória:   Sminkek szájra

Magas pigmentációjú szájfény tükörfény ragyogással. Krémes, tartós  és egy rétegben is remekül fed.

4 árnyalatban kapható

Ár: 3200 Ft + ajánlott posta , Eladó: Csucsi08
Állapot: 2x próbált, Helyszín: --, fizetés: utalás után, postán maradó ajánlott csomagként
Ár: 3800,- Ft ajánlott postával együtt , Eladó: ViKimi
Állapot: Csak egyszer swatcholt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után

2019. február 8.

Csodás, ezerwattos fényű, nagyon pigmentált (ezért inkább már-már rúzsnak mondanám) szájfény, viszonylag tartós is, szép egyenletesen tűnik el az ajkakról. Cseppet drágállottam mikor rendeltem (pedig én akcióban, kb. 3300 forintért jutottam hozzájuk), de annyira gyönyörű swatchok voltak róla, hogy nem bírtam ellenállni, és nem bántam meg, mert tényleg szuper termék. Egyébként minden Nabla termék nagyon jó, csak ajánlani tudom, hogy próbáljátok ki őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.