KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nabla

Ár:   11 290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 11 290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. május 3.

Ár:   11 290 Ft
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 11 290 Ft

12 csodálatos szemhéjpúdert tartalmazó paletta imádni való csomagolásban tükörrel! 6 matt és 6 fényes árnyalatot tartalmaz amelyekkel változatos és friss sminkeket készíthetsz!

Ár: 11 290 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Kokashi parfümszóró 22 ml
Ár: 1.200 Ft + pk (600) , Eladó: Asianlover
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postázom vagy személyes átvétel Móricz/Széll Kálmán/Déli

2018. július 4.

UPDATE 2018.07.04. Sajnos továbbra is szenvedek vele. Próbáltam a csillámosakat ujjal felvinni, meg Fix+-os ecsettel, de eszméletlenül potyognak mindenhogy. Ha először a szemsminkemet készítem el az sem megoldás, mert annyira ragaszkodóak a csillámocskák, hogy micellás vizes vattával sem tudom tökéletesen leszedni a szemem alá potyogottakat. Honey Trip, Philosophy, Garden Gate használhatatlanok számomra emiatt. :-(((

2018. 06. 29. Nagyon vártam ezt a palettát, de sajnos a Dreamy után számomra kicsit csalódás. A színei gyönyörűek, pigmentáltak, de a csillámos színek eszméletlenül potyognak (és nem csak a Honey Trip és a Philosophy, amik sajátságos textúrájúak, hanem a sima szaténosak is), a mattak pedig porzanak (igazából a potyogás a nagyobb problémám vele). Reggel nekem nincs annyi időm a sminkre hogy annyira óvatoskodjak, számomra így ez nehezebben (ki)használható. Pár napja érkezett meg, de lehet, hogy meg fogok válni tőle, mert ez így nekem nem pálya, ennyi pénzért kb. tökéletes palettát várok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Kokapu

2018. június 26.

Amikor megláttam, hogy lesz új Nabla paletta, azonnal biztos voltam benne, hogy meg fogom venni. Amint rendelni lehetett, már meg is rendeltem az online beauty-ról. Az egyetlen hibája, hogy kissé porzik, de mégis imádom ezt a palettát, mert a színek mesések. A porzást leszámítva egyébként ugyanolyan szépen satírozható és tartós, mint a márka korábbi palettája, a Dreamy. Ráadásul, bár a színek hasonlónak tűnnek, valójában nem olyanok, viszont a Soul Blooming paletta tökéletesen párosítható a Dreamyvel. Önmagában is használható mindegyik, komplett sminkre is alkalmasak, ugyanakkor remekül lehet vegyíteni is egy sminkben a két paletta színeit. A csomagolása pedig gyönyörű!

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Macskapofa

2018. június 25.

A Dreamy kipróbálása után nem volt számomra kétséges, hogy ez is a kosaramban landol. Elképesztően magas minőségű szemhéjpúdereket tartalmaz és azok a duo-krómok...mesések! A Honey Drip a kedvencem, imádnám, hogy ha single eyeshadow-ban is kijönne egyszer!

Macskapofa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 25.

vadvirag919

2018. június 21.

Érdekes ez a paletta, első látásra hideg tónusúnak tűnik inkább, a csomagolása is egyértelműen erre utal. Na ez egy totális nagy átverés, ennél melegebb színeket így összeválogatva még életemben nem láttam. :D :D Mindegyik, kivétel nélkül, meleg tónusú akármit mutatnak is a swatchok... A Flowery lehetne kivétel, világos kéknek tűnik, de valahogy mégis van benne egy icipici meleg lilás mellékzönge. Félreértés ne essék, a színek egytől egyik csodásak, sőt élőben még szebbek. Volt is meglepetés, a Philosopy-nál nem számítottam rá, hogy zöldes-aranyos lesz. Gyönyörű.
A három típusú festéket (matt, fluid-metál, duochrome) teljesen más ecsettel és technikával érdemes felvinni, a már korábban említett Daniele youtube csatornáját érdemes átböngészni ötletekért... A Honey Drip önmagában megérne egy misét, az állaga és a lehetőségei is.
Őszintén szólva én ezt csak haladó sminkesek kezébe merném adni és így is hozzácsapnék egy továbbképzést. :D Csínján kell bánni a festékekkel, mert annyira pigmentált, hogy különben bohóccá maszkírozza magát az ember. Elég éppen csak bele érinteni az ecsetet, pontosan emiatt szerintem maximálisan pénztárcabarát is. 12 db szín 11 ezer forintért, ami valljuk be hosszú évek (vagy soha) alatt fog elfogyni. Ja amúgy nem a Nabla a kedvenc márkám jelenleg.... ááááá, dehogy...

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

BeatyBeat

2018. június 10.

Nekem is az a tapasztalatom, hogy kicsit porzik, de mesések a színei. Szerelem :)

BeatyBeat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

muszika

2018. május 16.

Szépséges, szuper minőségű paletta, a zöld szememhez tökéletesen kihasználható színekkel. Picit porzik, de én nagyon megszerettem.

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

szmajlie

2018. május 14.

Ez a paletta egy álom! A Dreamy után vettem meg, igaz, eleinte kicsit vonakodtam, mivel van egy pár átfedés színekben, de azok is inkább csak hasonlók. Színvilág alapján nekem egyértelműen ez a kedvenc, bár ebben is van olyan formulájú szín (főleg a duokrómok, igaz ezek szinte mindig ilyenek), amivel kicsit körültekintőbben kell bánni, viszont cserébe nagyon különlegesek. Az ára eléggé magas, de én úgy vagyok vele, hogy inkább egy ilyen paletta, mint 4-5 drogériás, amiben semmi különlegesség nincs.

szmajlie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. május 8.

A Nabla második palettája is maximálisan Dreamy... A csomagolása tavaszt, nyárt idéző, bűbájos, ugyanakkor ízléses.
Páratlan színek is kerültek bele, mint a Honey Drip, a Garden Gate, a Philoshopy, .. és még sorolhatnám.
Azoknak ajánlom a Nabla palettáit, akik már rendelkeznek a napi sminkhez szükséges alapszínekkel és azt alkalmanként valamilyen izgalmas színnel szeretnék feldobni. De azoknak is ajánlom, akik mindennap szeretik magukon a nem mindennapi sminket.
Fantázia és bátorság kérdése, de állíthatom, hogy extra jó sminkeket lehet vele készíteni.
Kérem szépen a Nablát, hogy évente max. egy palettát dobjon piacra, mert ...mindegyik kell nekem!
És természetesen most is az olasz Daniele, a márka művészeti vezetője mutatja be az új palettát:

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 8.