KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nabla

Ár:   11 290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 11 290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. május 3.

Ár:   11 290 Ft
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 11 290 Ft

12 csodálatos szemhéjpúdert tartalmazó paletta imádni való csomagolásban tükörrel! 6 matt és 6 fényes árnyalatot tartalmaz amelyekkel változatos és friss sminkeket készíthetsz!

Ár: 11 290 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

muszika

2018. május 16.

Szépséges, szuper minőségű paletta, a zöld szememhez tökéletesen kihasználható színekkel. Picit porzik, de én nagyon megszerettem.

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

szmajlie

2018. május 14.

Ez a paletta egy álom! A Dreamy után vettem meg, igaz, eleinte kicsit vonakodtam, mivel van egy pár átfedés színekben, de azok is inkább csak hasonlók. Színvilág alapján nekem egyértelműen ez a kedvenc, bár ebben is van olyan formulájú szín (főleg a duokrómok, igaz ezek szinte mindig ilyenek), amivel kicsit körültekintőbben kell bánni, viszont cserébe nagyon különlegesek. Az ára eléggé magas, de én úgy vagyok vele, hogy inkább egy ilyen paletta, mint 4-5 drogériás, amiben semmi különlegesség nincs.

szmajlie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. május 8.

A Nabla második palettája is maximálisan Dreamy... A csomagolása tavaszt, nyárt idéző, bűbájos, ugyanakkor ízléses.
Páratlan színek is kerültek bele, mint a Honey Drip, a Garden Gate, a Philoshopy, .. és még sorolhatnám.
Azoknak ajánlom a Nabla palettáit, akik már rendelkeznek a napi sminkhez szükséges alapszínekkel és azt alkalmanként valamilyen izgalmas színnel szeretnék feldobni. De azoknak is ajánlom, akik mindennap szeretik magukon a nem mindennapi sminket.
Fantázia és bátorság kérdése, de állíthatom, hogy extra jó sminkeket lehet vele készíteni.
Kérem szépen a Nablát, hogy évente max. egy palettát dobjon piacra, mert ...mindegyik kell nekem!
És természetesen most is az olasz Daniele, a márka művészeti vezetője mutatja be az új palettát:

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 8.