KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nacomi

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beautyq, Módosítva: 2017. november 19.

Kategória:   Testápolók

Az antioxidánsokban gazdag, hidratáló-bőrfeszesítő, testre készült mousse mangó illatú. Aktív nők részére, akik szeretnének búcsút venni a fölösleges kilóktól. Nem tartalmaz tartósító szereket és parabéneket – melynek köszönhetően a bőrirritációkra hajlamos személyek is használhatják.

• Természetes méhviasz – véd a külső hatások ellen, lezárja a bőr külső rétegét, megelőzve a túlságos vízveszteséget.
  • Mangó kivonat – segíti a fogyást/fogyókúrát.
  • Macadamia olaj – a világon legédesebb mogyoróból termelt olaj. Simítja és hidratálja a bőrt, ami tökéletesen beigazolódik a striák és hegek elleni harcban. Ezenkívül erős bőrfeszesítő hatást mutat – ideálisan alkalmazható cellulit elleni masszázsban. Nagy mennyiségű antioxidánst tartalmaz – tokotrienolt – melynek köszönhetően segíti a bőr fiatalos kinézetének megtartását.
  • Jojoba olaj – erősíti a bőrsejtek struktúráját, ennek köszönhetően az jobb ellenálló képességgel bír és gyorsabban regenerálódik.

crazy724

2018. május 22.

Tesztelésre kaptam.
Egy rövid óda a csomagolásról: elképesztően bájos, imádom, plusz pont jár a második műanyag tégelytetőért. Az illata eszméletlenül finom, engem mangóturmixra emlékeztetet, legszivesebben belenyalnék a tégelybe, viszont ez az illatcsoda az én bőrömön egyáltalán nem tartós, amit nagyon sajnálok. Az állaga tömör, vajszerű, habkrém, őszintén szólva nem találkoztam még ilyen állaggal, de nagyon tetszik, hogy más, kicsit különlegesebb, mint a többi testápoló. Könnyű eloszlatni a bőrön, de mivel egy nehezebb, testesebb, gazdagabb krém, ezért elég nehezen szivódik be, igy a nyári hőségben nem épp a legkelemesebb a használata, télre, őszre, kora tavaszra viszont tökéletes választás lehet. Szuperul hidratál, száraz bőrűként számomra ez is hatalmas pozitivum. A karcsúsitó hatásáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, nem várok csodát, nem is hiszek benne. Az összetevői szépek, amit kicsit nehezményezek, az a kiszerelés mennyisége, csupán 180ml.

Kerestem, de nem találtam ezzel kapcsolatban 100%-os megnyugtató választ: nem tudjátok, CF a márka?

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 22.

Tesztelésre kaptam.

owllo

2018. május 21.

Én a is tesztelésre kaptam a terméket. Nekem az illata nagyon erős (és tartós), és nem is igazán a mangóra emlékeztet, hanem inkább a sárgadinnyére :D eddig nem tűnt fel, hogy hasonlít a két gyömölcs illata, de a mangóét mégis jobban szeretem. De ezért nem vonok le pontot. Most az, hogy nekem milyen illat tetszik vagy sem, nem a terméket minősíti. Az állaga nagyon érdekes, de ezt egyáltalán nem rossz értelemben írom. Nem sima krémes, hanem inkább vajszerű. Amiért pontlevonás jár, az az, hogy nagyon nehezen szívódik fel. Sokáig lehet érezni, a bőrön a plusz réteget. Viszont amint ez megtörtént, piha-puha lesz a bekent bőrfelület :)
Karcsósító hatást nem vettem észre, de az az igazság, hogy nem is figyeltem. Kötve hiszem, hogy van kence, amitől elmúlna a narancsbőr vagy véknyabb lenne utána a combom.

owllo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Betti92

2018. május 21.

Szintén tesztelésre kaptam :) Az illata nagyon finom, az állaga elsőre fura volt, hogy habos aztán pedig a testhőmérséklet hatására kicsit olajos lesz a termék. Megfelelően hidratál, bár tényleg kicsit több idő kell neki míg beszívódik. A karcsúsító hatásáról egyenlőre nem tudok beszámolni, ha elhasználtam az egész tégelyt majd visszatérek :)

Betti92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

szzsuzsa0822

(!)
2018. május 17.

Én is tesztelésre kaptam a terméket. Illata jó, habár nekem picit erős, viszont nagyon tetszik a hidratáló hatása! Sokáig elég, könnyen kenhető. Karcsúsító hatását én sem tapasztaltam, de ennek ellenére jó termék.

szzsuzsa0822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

kriszti.07

2018. május 16.

Én is nagyon szeretem az isteni illatát és azt, hogy hidratál, pedig nem ez az első számú feladata elvileg. Viszont még nem használtam el az egész tégellyel, ezért nem tudom, hogy hosszú távon karcsúsít e. Eddig ezt nem tapasztaltam. Egyáltalán nem krémes állagú hanem egy keményebb hab, ami elsőre furcsa volt, de azóta imádom, mert lassan fogy. Nyárra talán nem a legideálisabb, mert eldolgozva sem szívódik be könnyen viszont nekem ez nem hátrány, mert kicsit összeérnek a combjaim és ilyen helyzetben pont jól jön egy hasonló termék :D Jaa és én is tesztelésre kaptam :) ha elfogy, szerintem újraveszem

kriszti.07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Kunkom

(!)
2018. május 14.

Tesztelésre kaptam a terméket,amit szeretnék ezúton megköszönni!Ez viszont nem befolyásolja az értékelésemet.Szóval illata az maga a csoda! Legszívesebben beleharapnék olyan isteni.Állaga először vajas,sűrű,de a tenyeremben pillanat alatt elolvad és így szuperül kenhető.Hidratálása fantasztikus.Este fürdés után használom és még a reggeli zuhanyozás után is érzem a hidratáló hatását.Szó szerint lepereg a víz a bőrömről,olyan jó zsíros még másnapra is. Viszont én nem mondanám karcsúsító szernek.Arra a sport és a megfelelő étkezés ajánlott. Én imádom napozás után a dekoltázsomat és az egész testet bekenni vele. És függővé tesz az illata és a hidratáló hatása.

Kunkom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

HenkiPenki

2018. március 2.

Elképesztően finom illata van és az állagának köszönhetően, nagyon kevés is elég belőle, arról nem beszélve, hogy tényleg feszesít valamennyit, illetve hidratál estig.

HenkiPenki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil