KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nadin

Ár:   290 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nusrill, Módosítva: 2011. november 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Serdülőkorúak arctisztítására, zsíros, mitteszeres, pattanásos, gyulladásos bőr ápolására, kezelésére ajánlott.

Kiszerelés: 90 g

jk23

2017. október 28.

A zsíros bőrömre vettem, és szépen le is tisztította viszont utána alaposan kell hidratálni, mert nagyon szárít. Tényleg van szaga, de engem nem zavart annyira.

jk23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

LittleSpark

2017. augusztus 28.

Nagyon jó ez a szappan. A bizonyos női napok előtt sajnos kijönnek a pattanásaim és ezek nehezen is múlnak el. Szóval ezekben a napokban használom ezt a szappant. utána szigorúan arckrém, télen pedig extra arcpermet mert szárít. Cserébe viszont gyorsan lehúzza a pattanásokat és szépen kitisztítja a bőrt. Olcsó is és sokáig kitart.

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Mariliisa

2017. január 18.

Annyi évnyi szenvedés, kísérletezgetés, rengeteg pattanásos bőrre ajánlott drogériás, high-end és gyógyszertári termék kipróbálása után végül ez a szappan volt az, ami kiirtotta a pattanásaimat. Egy éven át naponta kétszer használtam, és hihetetlenül tiszta lett tőle a bőröm. Ráadásul nagyon olcsó.
Nagyon kell viszont vigyázni vele, mert iszonyatosan szárít, jó alaposan utána kell hidratálni. Ma már csak a nyári időszakban használom a szárító hatása miatt, és mert már csak a melegben és a vizsgaidőszakban okoznak gondot a pattanások, télen leginkább egy teafaolajos, kevésbé szárító szappannal mosom az arcom, ez elég, hogy fenntartsam a korábban elért állapotot.
Szimplán zsíros és/vagy tág pórusú bőrre nem ajánlanám, de aki pattanásokkal küzd, annak szerintem mindenképpen megér egy próbát.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Carnageous

2016. július 20.

Nagyon jó kis szappan, csodát művelt az arcommal. Nagyon szárít az tény, nekem úgy vált be, ha csak minden este, vagy minden második este mosom csak meg vele az arcom. Sosem volt ennyire tiszta és sima a bőröm! Mindenképp ajánlom annak, aki hasonló problémában küzd!

Carnageous
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

Breki

2015. június 22.

Csak heti 1-2 alkalommal használom, akkor is csak a hátamat mosom meg vele. Lassan megtanultam, hogy a zsíros bőrömnek nem tesz jót a szárítás. Ha nem használom túl akkor ez egy egész jó kis szappan, leszámítva a kén szagot:)

Breki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

PiciBrigii

2015. június 17.

Nagy reményekkel vettem meg, de csalódtam benne .. :( Elég zsíros a bőröm, és sokféle szappant próbáltam már rá több-kevesebb sikerrel! Nekem egyáltalán nem használt.. :( Vagy megszoktam, hogy más szappan erősen szárít... De ha már megvettem elhasználom..Az illata nem zavar, és nem is volt drága! Szerintem átlagos!

PiciBrigii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 17.

eveartstar

2015. április 21.

Páromnak vettem annak idején, de mivel nem a fürdőszobában tartotta a szappant, ezért elfelejtette használni, így most elkértem tőle. Nagyon összehúzza a bőrt, és nagyon szárítja, utána rögtön hidratálni kell valamivel! Szerintem 3-4 naponta fogom használni a kombinált bőrömre, hátha mutatkozik valami változás a csillogó bőrömmel kapcsolatban. Jó kis záptojás szaga van a kéntől... A többit majd később..

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

derienart

2015. március 28.

Néha használom, akkor is 2 alkalom után nagyon durván kiszárítja az arcom. Erősen szárít és már az ellentétes hatást érte el. Erre a célra sokkal, de sokkal jobban beválik a fekete szappan.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 28.

nius

2015. február 18.

Szárít, de a pattikkal megküzd.
Én csak időszakosan használom. Általában csak a piros napok előtt jönnek csúfságok a fejemre, előtte szoktam bevetni, így nem jön ki annyi piros pötty.
Utána mindenesetre kell egy jó kis hidratáló.
A zsíros bőrűek se használják minden nap, mert úgy valóban nagyon sok.

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 18.

Szárít, de a pattikkal megküzd.
Utána mindenesetre kell egy jó kis hidratáló.
A zsíros bőrűek se használják minden nap, mert úgy valóban nagyon sok.

leisztinger10

2015. január 27.

Nekem csökkenti a pattanásaim számát és a méretük is. Igaz egy kicsit szárít, de utána egy kis hidratáló krém, és minden rendben van. ^^ Az ára meg kifejezetten remek (én egy pici boltban 250, max 280ért vettem). Próbáljátok ki :)

leisztinger10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 27.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.

Színezék. Barnás sárga.