KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nadin

Ár:   330 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cicka, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

A Nadin körömvirág szappan érzékeny, pigmentesedő bőr ápolására ajánlott. Hatóanyagai elősegítik a hámképződést, csökkentik a gyulladást, a viszketést, enyhe bakteriális hatásúak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nymphea

2016. augusztus 11.

Gyermekkoromban használtuk, kedves emlékeim vannak róla, 5ös!

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Gyermekkoromban használtuk, kedves emlékeim vannak róla, 5ös!

Zaynab

2015. március 2.

Régi kedvenc szappanom, bár az összetevői nem 100%-ban szépek. Én töltöttem fel az összetevőket, de valamiért amikor azt írtam hogy "aqua", majd leokéztam az összetevőlistát, akkor már ezt a tagetes erecta flower water-t írta ki a weboldal.
A lényeg az hogy ahelyett az "aqua", azaz a víz van az összetevőlistában.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 2.

A lényeg az hogy ahelyett az "aqua", azaz a víz van az összetevőlistában.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Cicka

2013. május 6.

Olcsó,nagyon jól tisztít,nem szárít.Az illata semleges.Bár én kimondottan azért vettem meg,mert állítólag halványítja a pigmentfoltokat,ez a képessége rejtve maradt immár 2 hónapja.Mindamellett nem bántam meg a vételt és csak ezt használom arcmosásra.

Cicka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 6.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.