KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Najel

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mona82, Módosítva: 2018. július 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Holt-tengeri iszap Jordániából. 100%-ig természetes, napon szárított, adalékanyagot nem tartalmazó, nem-ionizált és állatokon nem tesztelt, ásványokban gazdag massza. Különösen az arc, nyak és dekoltázs bőrének ápolására ajánlott, hiszen tisztít, simává, fiatalossá és puhává varázsolja a bőrt.

Felhasználási javaslat:

• Arcmaszkként minden bőrtípusra
  • Testpakolásként
  • Gyógykezelések kiegészítésére
  • Hajpakolásként

mona82

2018. július 13.

Egyszerű, de nagyszerű termék. Semmi adalék, csak a tiszta iszap. Én heti egyszer használom, rendben tartja a pórusaimat. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom, mert- gondolom a sótartalma miatt- kicsit csíp. Nagyon kiadós a tégely, ha egyszer- egyszer testre is használjuk, akkor is sokáig elég.

mona82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.