KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naked

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Whiteorchid, Módosítva: 2012. március 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes formula. Tartást és fényt ad a hajnak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szmoni

2015. október 18.

Azért vettem meg,mert nem tesztelik állatokon. Remélem ez valóban így van,mert sokkal többet nem ér ;) Kicsit folyós az állaga kinyomva, pedig jól felráztam, vizes hajra kenve elsőre iszonyú ragacsos, de szárítás közben ez teljesen megszűnik, a hajam puha marad, bár nem sokkal dúsabb. Tartósságot még nem tudok, de kiváncsian várom. Régebben használtam a dúsító sampont és balzsamot is,de attól sem voltam elájulva,nem vettem újra. Pedig nagyon szimpatikus volt a csomagolás alapján :(

szmoni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Csirip74

2014. július 9.

Mostanában fogyott el, hála az égnek! Pontosabban az aljában lévő pár millit nem tudtam már kinyomni. Valahogy nem hullattam érte könnyet. Nem tud többet mint egy közepesnél is gyengébb hajhab.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Macsek23

2014. április 24.

Nem rossz, de nem venném újra. Közepes temék, közepes minőség nem olcsón.
Nekem nem ragad és tartást is ad, de natúrkozmetikumoktól távol áll.

Macsek23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 24.

Nem rossz, de nem venném újra. Közepes temék, közepes minőség nem olcsón.
Nekem nem ragad és tartást is ad, de natúrkozmetikumoktól távol áll.

senskin

2014. április 20.

Borzalom. Ragad és nem dúsít. Hamar zsírosodik a hajam tőle. Ráadásul irreálisan sok pénzt kérnek érte. Vékonyszálú hajra van, de ez csak szöveg :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

koc

2014. február 26.

Nekem ez nagyon bevált. Rövid hajam van, elég egy pumpálás, utána átfésülgetem, és jöhet a szárítás. Napokig van tartása a hajamnak, szeretem birizgálni, mert jó állaga, tapintás lesz a hajnak tőle. Ez nem szárít, mint a legtöbb hajhab. Imádom, illetve imádnám, de már nem lehet kapni a DM-ben. :( Valaki tudja, hol lehet megvásárolni, vagy megrendelni?

koc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 26.

baobe

2014. január 26.

A vélemények alapján kicsit többet vártam tőle. Természetesen van dúsító hatása, de használatkor elég ragacsos, még ha nagyon keveset használok belőle, csak egy nyomásnyit, akkor is. Biztosan nem veszem újra, alig várom, hogy elfogyjon.

baobe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 26.

ljudith78

2013. május 30.

Akcióban vettem 899 ft-ért a DM-ben, így kisebb a csalódás, amiért nem vált be, mert a teljes árát biztosan nem éri meg nekem. A dúsító hatása még rendben is lenne, de másnapra olyan zsíros lett a hajam, mint más hajhabtól még soha. Adtam neki néhány esélyt, de reménytelen. 3 pumpálásnyit használtam a félhosszú hajamra, tehát nem estem túlzásokba.

ljudith78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Heli

2013. május 26.

Nagyon tetszik az állaga, hogy nem ragacsos, hanem könnyed hab. Elég jól el lehet oszlatni, viszont utána nehéz átfésülni a hajat. Szárítás után kicsit fura a hajam tapintása, de valóban dúsít. Másnapra sehol semmi az egészből és zsírosít is. Alkalomra megéri, de rendszeresen biztosan nem fogom használni.

2013. május 18.
Muszáj volt valami hajhabot vennem, mert olyan sok és hosszú a hajam, hogy hiába szárítgatom be, másnapra elég lapos, így gyorsabban is zsírosodik. Ma megvettem ezt, igazából nem tudom miért, mert az előző Naked termék nem jött be... Azért még egy esélyt adok a márkának, 8 vagy 900 Ft volt a dm-ben.

Heli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

2013. május 18.

ciseklusek

2013. február 13.

Tetszik, hogy sok benne a természetes összetevő.
Gazdaságos, mert tényleg elég belőle a lassan vállig érő hajamra egy pumpányi.
Jó tartást ad a hajnak, nem ragadós, nem zsírosít, természetes.

ciseklusek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

Tetszik, hogy sok benne a természetes összetevő.
Gazdaságos, mert tényleg elég belőle a lassan vállig érő hajamra egy pumpányi.
Jó tartást ad a hajnak, nem ragadós, nem zsírosít, természetes.

doee77

2013. január 18.

Nálam látványos hatás! Én is kicsit az ára miatt vaciláltam, de az olcsóbb kategóriák annyira semmit nem csináltak hullámos, de a hossza miatt egyre inkább lelapuló hajammal, hogy úgy döntöttem: Carpe Diem! Szempont volt az is, hogy minél természetesebb összetevőkkel rendelkezzen. Nekem mondjuk kicsit hosszabb hajra nem volt elég a 2 pumpálás, inkább a 3-4, az alját kicsit beszárítom-csavarom, és már kész is a lobonc! :)

U.I. Az alvásteszten is átment - este csináltam meg a frizurát, és bár reggelre nyilván lapult kicsit, még mindig elég meggyőző hatása maradt! :)

doee77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Vitaminok: Panthenol

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Nem igazán található információ a neten az összetevőről, de a CosIng besorolása szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.