KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naked

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2012. október 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Fehérmályvával és aloeval. Természetes anyagokkal, parabének nélkül.

im

2014. július 1.

akciósan vettem egyszer a DM-ben, mert jókat olvastam róla, de még így is teljes pénzkidobás volt nekem: miután megmostam vele a hajam, olyan ragacsos lett, hogy alig tudtam kifésülni, száradás után pedig egy zsíros réteg keletkezett a hajamon, olyan hatással, mintha már hetek óta nem mostam volna hajat. nekem egyáltalán nem vált be, a majdnem tele flakon áll a polcon, időnként teszek vele egy kísérletet, más samponnal keverve, de akkor sem meggyőző.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Oraculum

2014. május 14.

Nagyon jó, de balzsam kell utána.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Nagyon jó, de balzsam kell utána.

uaim

2013. szeptember 12.

Kiárusitásban vettem meg egyszer használtam idáig, egy jó négyest adok rá. Nem lett sima és selymes és egyenes a hajam tőle de nem viszketett a fejem és ez nagyon nagy dolog:) Már ezért kap egy négyest egyébként szép tőle a haj de balzsam kötelező utána

uaim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

feredith

2013. július 23.

Mivel már úgysem lehet Magyarországon beszerezni, lehet, hogy elkéstem a véleményemmel, de hátha még valakinek hasznos lehet.
Tapadósra tisztít, mint általában a natúr samponok, kötelező utána szinte a hajtövekig balzsamozni. De nem szárította a hajamat, utána puha, jó illatú és nem is száll a hajam. Eredeti árát nem adnám érte, de féláron megéri. Talán egyenesebb is utána, de ebben nem vagyok biztos.

feredith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

zsazsa

2012. november 6.

Nem igazán vagyok megelégedve ezzel a samponnal. Nem érzem puhának és selymesnek a hajam, az illata sem nagy szám, ugyanúgy zsírosodik vele a hajam (bár nem ígéri, hogy kevésbé fog), nehéz kimosni, az elején mindig ragadósnak éreztem a hajam tőle, igazából nem is tudom milyen hatása van ennek a samponnak, ahhoz képest pedig az ára elég magas.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Orvosi ziliz kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy az orvosi ziliz kivonatot a kozmetikumokban mire használják. Paula Begoun szerint sűrítő anyagként használatos, és lehet, hogy van nyugtató, gyulladáscsökkentő tulajdonsága is.