KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naked

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2012. január 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Az aminósavak és a kukoricakivonat segít dúsabbá tenni a hajat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

galagonyanya

2014. június 6.

Hónapokkal ezelőtt használtam, amikor valami DM-es akció keretében felfedeztem. Amit a legjobban utáltam benne, a csomagolása, főleg, hogy jön le a címkéje, és minden odaragad hozzá. Ez annyira bosszantott, hogy a hatásával kevésbé foglalkoztam, valóban nem az a hajsimító típusú termék, de nem volt rémes. Ha normális csomagolása lett volna (azt sem szerettem, hogy alig lehetett belőle kinyerni a cuccot), talán újraveszem.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 6.

Lorelaig

2013. november 27.

Sajnos nem vált be :(...a hajtövemet zsírosítja, a végeket meg összegubancolja és szárítja. Mindent kipróbáltam, vízzel elkevertem, több ideig hagytam fenn, majd kevesebb ideig stb...pedig úgy szerettem volna szeretni.

Lorelaig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Bibike

2013. szeptember 22.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Nemrég kellett kidobnom, de nem azért mert elfogyott (már csak kevés volt benne). Egy ideig jól működött, majd elkezdett tőle gubancolódni a hajam. A végére meg nem tudtam kinyomni a tubusból, mert valamiért besűrűsödött, olyan lett az állaga, mint valami ragasztónak..

Bibike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

nagy.linalina

2013. február 15.

Én is vettem egy ilyet pár hete a balzsamjával együtt, és nekem nagyon lágy és puha hajat varázsolt.Azt én sem állítom, hogy nagyon dúsítana, de hasonló érzésű a haj mint mikor a fodrásztól hazajössz.Az eddigi natúrsamponok között a legjobb, amit használtam (eddigiek:Alverde, Alterra, Logona,Dr. Organic)
És amiért még nagyon megtetszett, az a hátoldali állatkísérletes szlogenjük:Mi nem hiszünk abban, hogy összetevőinket Bambin, Skippyn, vagy Lessie-n teszteljük.:)

Új feljegyzés:
Már nem használom én sem ,mert a kezdeti jó élmények után, átváltott seprűsödésbe az én hajam is és a fejbőröm is viszketni kezdett.A balzsamját még hébe-hóba használom, de ezért muszáj egy pár csillagot levonnom.

nagy.linalina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 15.

Új feljegyzés:

2012. október 21.

Hát nekem igazán rossz minőségű,gyenge,vékonyszálú,puha hajam van.Abszolút nincs semmiféle tartása,de ez a sampon kihozta belőle a maximumot!Az én hajamon kiválóan habzik,könnyen fésülhető,nem lapos és tartást ad neki.Évek óta az egyetlen termék,ami ér valamit!

Update:Pár hónap szilikonmentes lét után ezt is anyának adtam.Nagyon bíztam ezekben a szilikonmentes samponokban,de az én hajamat hosszú távon szalmakazallá szárították sajnos..(
De ezek közül a samponok közül ez volt a kedvencem,különleges,fűszeres illata van és a megfelelő hajra kiváló lehet!

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 21.

Juliette_Rhoda

2012. július 23.

Nekem nagyon bevált ez a sampon. Pont most, a harmadik használata után vettem észre, hogy pont olyan, mintha a fodrásztól jöttem volna: fényes, sima tapintású, erős, dúsabb hatású. Lehet, hogy hozzájárul az is ehhez, hogy az egész termék családot használom - tehát a hozzáillő balzsamot teszem rá, amit már ezelőtt is alkalmaztam nagy megelégedettséggel. Abban teljesen egyetértek az előttem hozzászólókkal, hogy az első alkalomkor nehezen habzik fel, másodjára már rendben van, illetve olyan furcsa, durva tapintású a hajam vizesen tőle. Először kicsit féltem, hogy mi lesz ebből, de szárazon minden rendben lett, sőt. A színváltozás dolgot szerintem csak festett/színezett hajra érti (és nem természetes hajszínre), hogy fennáll ennek a veszélye. Én féléve hennázok, és a Lush hennát tökéletesen kioldja a hajamból, aminek nem örülök, de más samponnal is mostam már és ugyanez volt, maximum annyi különbséggel, hogy több mosás után "kopott ki".

Juliette_Rhoda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

ficuskinky30

2012. július 15.

Eddig nagyon utálom ezt a sampont, mert nehéz lesz tőle a hajam, és fénytelen. A dúsító hatást egyáltalán nem érzékelem. Próbáltam vízzel hígítva is, de nem igazán lett jobb tőle. Szóval sajnálom, hogy olyan nagy flakonban vettem belőle. Örültem neki viszont, hogy ennyire natúr. Majd még referálok, meddig bírtam... :)

UPDATE: semeddig. Ez a sampont borzasztó.

ficuskinky30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

UPDATE: semeddig. Ez a sampont borzasztó.

bunnyberry

2012. április 21.

Sokat vaciláltam, de végül megvettem. Vékonyszálú, lelapuló hajam van. Extra dúsítást nem tapasztaltam, de nem is lapítja le a hajat. Ez az első natúr samponom, kicsit féltem is, hogy majd nem habzik. De láss csodát: már az első felvitelnél habzott, a másodiknál pedig hatalmas habfelhőt csinált :) Az illata viszont nem tetszik... Fűszerre emlékeztet. Nekem elég érzékeny a fejbőröm, még nem találtam olyan sampont, amitől ne viszketnék.. Ez se kivétel, de talán nem annyira., mint eddig szoktam. A hajam zsírosodására majd kíváncsi leszek. Addig is megelőlegezek egy 4-est :)

Na jöttem a beszámolómmal: Elfogyott1 flakonnal és nem szerettem :( Az illata engem fűszerezett húsra emlékeztet azt gondoltam majdcsak megszokom de nem... Nagyon gubancolta a hajamat és nem volt jó tapintású miután leöblítettem. Dúsítást nem tapasztaltam. Tisztítani tisztít mint egy átlag sampon, de nem ad semmit extrát. Úgyhogy sokkalom érte azt az 1500Ft-ot.. Amikor kb a negyede volt még benne odaadtam tesómnak, akinek rövid haja van, azt dúsította.

bunnyberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 21.

2012. április 7.

Nekem festett fekete hajam,de nem fakítja ki!Pedig csak színezve van,ami könnyebben is kopik.
Jó kis sampon,nincs vele semmi baj.

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 7.

Jó kis sampon,nincs vele semmi baj.

Vitaminok: Panthenol

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.