KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nanshy

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: HegiD, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Az ecset kiváló precíziós füstösítéshez.

youdith

2017. december 4.

Ár-érték arányban nagyon jó. Sőt jobb. Talcon szálas, ha jól emlékszem, így a szemzugnál való satírozáskor is puha, nem szúr, de kellően tömött, hogy oda kerüljön a festék ahova kell. Mindenkinek ajánlom, profi termék igazán baráti áron.

youdith
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.