KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 3500 Ft

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: fekete ribiszke, körte, trópusi gyümölcsök, sárkánygyümölcs
Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, virágos jegyek
Alapjegyek: ámbra, fás jegyek, gyapotvirág, málna

Ár: 3500 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
Kapható 15 ml-s és 30 ml-s kiszerelésben is!
Ár: 4190 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 3200 , Eladó: Pandaaa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben (Újkert), vagy foxpost csomagküldő terminállal küldöm (600,-/800,-)

mancus2

2017. augusztus 14.

Sokáig nagy kedvencem volt a "testvérével" együtt :-) már más illatok tetszenek, de jár az 5 csillag :-)

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Cathi

2017. május 23.

Tiniként használtam, amikor buliba mentünk, jó parfüm, de így 25 éves fejjel másra esik mar a választásom. Viszont szuper illat.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

sziberi

2017. április 30.

Csak nemrég talaltam ra, de nagyon tetszik. Azóta már a második üveggel használom. Másra számítottam az uvege alapján, edesebbre, fuszeresebbre. Ez nekem inkább friss, de nagyon noies illat. Nyárra imádom de télen is használtam.

sziberi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

zahraa

2017. április 17.

Kb 6 eve hasznaltam, akkor tokeletes volt, egyszeruen imadtam.
Tokeletes kis keverek, kicsit edes, de jo illatjegyek, kozepesen tartos hatassal. Az uveg is meger egy plusz csillagot, szeretem amikor egy jo illat egy szep kis elegans uvegcsebe van zarva. Jobb mint egy bumszli magassarku, meg tegla alaku doboz, meztelen felsotest, meg jo Isten tudja mik vannak meg...

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Kb 6 eve hasznaltam, akkor tokeletes volt, egyszeruen imadtam.

birdnerd

2017. március 8.

A sima Cat Deluxe-ot imádom, ez viszont nagy csalódás volt. Büdös, tömény, és rajtam egyáltalán nem tartós.

birdnerd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Lolychan

2017. március 6.

A Cat Deluxe-szal is meg voltam elégedve, és ebben sem csalódtam. :) Imádom. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

A Cat Deluxe-szal is meg voltam elégedve, és ebben sem csalódtam. :) Imádom. :)

ahuramazda

2017. február 7.

Nekem ez a tipikus bulizós, illetve csábító parfümöm :D Nagyon szeretem az illatát és több fiú ismerősöm is megdicsérte már rajtam

ahuramazda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

takacstimii

2017. január 22.

Bárki bármit mondjon, szerintem ez egy csodálatos parfüm, egyszerűen imádom!:))
- tökéletes illat
- tartós
- csajos kinézet

takacstimii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Bárki bármit mondjon, szerintem ez egy csodálatos parfüm, egyszerűen imádom!:))
- tökéletes illat
- tartós
- csajos kinézet

Banszky

2016. december 31.

Tinikorom múltidézős illata,így rosszat hogy is tudnék írni róla?! Szeretem az illatát nagyon,annyi emlék köt hozzá,hogy magát a parfümöt nem is tudom véleményezni elfogultság nélkül. " Nem tudom" milyen illata van,azt tudom mit érzek... a szívemmel,nem pedig az orrommal. Egy időben használtam aztán soha többet nem vettem újra. Eltettem egy dobozba az üres üvegét jó mélyre a lakásba vele együtt az emlékeimet is. Egy szép napon majd megszaglászom újra és ígérem kielemzem az összetevőket de most utazok egyet az időben.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Zsedit

2016. december 17.

Évek óta használom a Naomi Cat deluxot, illetve a night verziót is...Nekem ezek tavaszi illatok, illetve a night nyári, esti. Semmi bonyolult nincs bennük, csak elegánsan nőiesek. Mindenképp 5 csillag.

Zsedit
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.