KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 3500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 3500 Ft

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: fekete ribiszke, körte, trópusi gyümölcsök, sárkánygyümölcs
Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, virágos jegyek
Alapjegyek: ámbra, fás jegyek, gyapotvirág, málna

Ár: 3500 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
Kapható 15 ml-s és 30 ml-s kiszerelésben is!
Ár: 4190 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SMH

2017. november 7.

"Fiatal koromban" hatalmas kedvenc volt. =) Már nem emlékszem, hogy milyen is volt az illata, de azt tudom, hogy mennyire szerettem. Konkrétan a kabátom zsebében hordtam, hogy bármikor fújhassak, ha kell =) Nagyon tetszett a csomagolása és persze a kis pompom.
Most, hogy már öregedtem 8-10 évet, más árkategóriából választok parfümöt, de 15-20 év között tudom ajánlani, illetve, ha valaki nem akar sokat költeni parfümre.
Nyilván a tartóssága olyan, amit az ára alapján vár az ember.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Nyilván a tartóssága olyan, amit az ára alapján vár az ember.

VNikol

2017. november 1.

Nagyon szeretem. Kellemes, tartós illat.

VNikol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Nagyon szeretem. Kellemes, tartós illat.

mancus2

2017. augusztus 14.

Sokáig nagy kedvencem volt a "testvérével" együtt :-) már más illatok tetszenek, de jár az 5 csillag :-)

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Cathi

2017. május 23.

Tiniként használtam, amikor buliba mentünk, jó parfüm, de így 25 éves fejjel másra esik mar a választásom. Viszont szuper illat.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

sziberi

2017. április 30.

Csak nemrég talaltam ra, de nagyon tetszik. Azóta már a második üveggel használom. Másra számítottam az uvege alapján, edesebbre, fuszeresebbre. Ez nekem inkább friss, de nagyon noies illat. Nyárra imádom de télen is használtam.

sziberi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

zahraa

2017. április 17.

Kb 6 eve hasznaltam, akkor tokeletes volt, egyszeruen imadtam.
Tokeletes kis keverek, kicsit edes, de jo illatjegyek, kozepesen tartos hatassal. Az uveg is meger egy plusz csillagot, szeretem amikor egy jo illat egy szep kis elegans uvegcsebe van zarva. Jobb mint egy bumszli magassarku, meg tegla alaku doboz, meztelen felsotest, meg jo Isten tudja mik vannak meg...

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Kb 6 eve hasznaltam, akkor tokeletes volt, egyszeruen imadtam.

birdnerd

2017. március 8.

A sima Cat Deluxe-ot imádom, ez viszont nagy csalódás volt. Büdös, tömény, és rajtam egyáltalán nem tartós.

birdnerd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Lolychan

2017. március 6.

A Cat Deluxe-szal is meg voltam elégedve, és ebben sem csalódtam. :) Imádom. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

A Cat Deluxe-szal is meg voltam elégedve, és ebben sem csalódtam. :) Imádom. :)

ahuramazda

2017. február 7.

Nekem ez a tipikus bulizós, illetve csábító parfümöm :D Nagyon szeretem az illatát és több fiú ismerősöm is megdicsérte már rajtam

ahuramazda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

takacstimii

2017. január 22.

Bárki bármit mondjon, szerintem ez egy csodálatos parfüm, egyszerűen imádom!:))
- tökéletes illat
- tartós
- csajos kinézet

takacstimii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Bárki bármit mondjon, szerintem ez egy csodálatos parfüm, egyszerűen imádom!:))
- tökéletes illat
- tartós
- csajos kinézet

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.