KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatössztevők: rózsaszín bors, mandarin, magnólia, frézia, jázmin, őszibarack, szantál, tonkabab, pézsma, vanília, vetiver, benzoin

Naomi Campbell Exult 50ml/kép csere
Ár: 10 , Eladó: Zsedit
Állapot: Bontott, 50ml/kép , Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Megegyezés szerint

Lilu003

2018. december 2.

Már el is felejtettem, hogy ilyen is volt Naomi-nak! Nagyon fiatalon volt ilyen parfümöm, de emlékszem hogy nagyon szerettem. Ha jól emlékszem gyümölcsös, talán fűszeres illat lehetett. Itt nézelődve jövök rá, hogy amennyire kerülöm a celeb illatokat, Naomi-nak mégis több parfümjét imádtam! Sajnálom, hogy tucat számra dobják piacra a különböző márkák a parfümöket, aztán sorba vonják vissza a forgalomból. Több kedvencemet nem lehet már sajnos kapni, csak ritkaságként döbbenetes áron. Kíváncsi lennék, most hogy viszonyulnék ehhez az illathoz..

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

pomme

2018. április 17.

16-17 éves korom körül lettem egy ilyennek a nem túl boldog gazdája. Igazából bementem egy pici parfümériába és az eladó mindenáron rám akart tukmálni valamit, ez volt a legolcsóbb, úgyhogy megvettem és utána többször vissza se mentem :D Nem tinilányoknak készült az tuti, elég határozott, meleg illata van, de nekem sajnos nem volt napsugaras. Az üvege miatt 2 csillag, mert az aranyos volt.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Vicus

2016. december 1.

Tinikoromban volt ilyen parfümje a barátnőmnek, nagyon szerettük az illatát, mindenki oda volt érte. Ha nála voltunk, mindig befújtuk vele magunkat. Az üvege nekem sem tetszik :)

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

calendula88

2016. november 19.

Az első szerelmem jut eszembe erről a parfümről :) Még tőle kaptam anno, 10 éve kb. Imádtam....és ő is. ;) Nagyon kellemes illat de a tartóssága sajnos nem a legjobb.

calendula88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

nona1975

2016. november 10.

A férjemtől kaptam névnapomra,kb 15 éve.Nagyon szerettem az illatát.

nona1975
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

A férjemtől kaptam névnapomra,kb 15 éve.Nagyon szerettem az illatát.

Ennie86

2016. június 12.

Nekem is volt! :) Teljesen nosztalgia kapott el. :) Az illatára már nem emlékszem, de többet is elhasználtam belőle tini koromba. Bárcsak érezhetném... :) Az üvege szerintem igazi bohókás. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

magyaredina

2015. december 26.

Gyümölcsös, de nem túl édes, nem cukros. Egész kellemes, nincs túlbonyolítva. Tattóssága nem túl jó. Az üveg nem tetszik, olyan amőbás.

magyaredina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Bnemrita

2015. május 28.

Jaj, nekem is ez volt az első parfümöm. Azt hiszem. :))) Anyukámtól kaptam valami alkalomra. Nagyon szerettem. Kis virágos, napsugaras illat volt, ma már szerintem nem használnám nap-mint-nap, de emléknek csodás. Fiatal lánykoromat idézi. :)

Bnemrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

Marcsi66

2015. május 27.

Sajnálom hogy már nem lehet kapni,olyan boldogságos kis kacagós illat,mindig mosolyra késztetett az üvege is amikor a kezembe vettem.Kicsi napsugaramnak hívtam,Férjemtől kaptam,emlékszem elment bevásárolni,(főzéshez)és amikor pakoltam ki a kosárból ez volt közte.Ez volt az első parfüm amit Tőle kaptam.Kedves kis emlékeim egyike.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

nyau89

2015. január 3.

Nekem is volt, a szülői házban a szobámban még ott az üveg (minden parfümös üveget megtartottam) :) Most karácsonykor kaptunk mindenféle parfümöt és sógornőmmel eszünkbe jutott, hogy ezt mennyire szerettük, de már nem nagyon lehet kapni, legalábbis neten csak külföldi oldalakon találtam.

nyau89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Antioxidánsok: BHT