Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatössztevők: rózsaszín bors, mandarin, magnólia, frézia, jázmin, őszibarack, szantál, tonkabab, pézsma, vanília, vetiver, benzoin

Naomi Campbell Exult 50ml/kép csere
Ár: 10 , Eladó: Zsedit
Állapot: Bontott, 50ml/kép , Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Megegyezés szerint
Naomi Campbell Exult 30 ml
Ár: 15000 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxpost, vagy postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pomme

2018. április 17.

16-17 éves korom körül lettem egy ilyennek a nem túl boldog gazdája. Igazából bementem egy pici parfümériába és az eladó mindenáron rám akart tukmálni valamit, ez volt a legolcsóbb, úgyhogy megvettem és utána többször vissza se mentem :D Nem tinilányoknak készült az tuti, elég határozott, meleg illata van, de nekem sajnos nem volt napsugaras. Az üvege miatt 2 csillag, mert az aranyos volt.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Vicus

2016. december 1.

Tinikoromban volt ilyen parfümje a barátnőmnek, nagyon szerettük az illatát, mindenki oda volt érte. Ha nála voltunk, mindig befújtuk vele magunkat. Az üvege nekem sem tetszik :)

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

calendula88

2016. november 19.

Az első szerelmem jut eszembe erről a parfümről :) Még tőle kaptam anno, 10 éve kb. Imádtam....és ő is. ;) Nagyon kellemes illat de a tartóssága sajnos nem a legjobb.

calendula88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

nona1975

2016. november 10.

A férjemtől kaptam névnapomra,kb 15 éve.Nagyon szerettem az illatát.

nona1975
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

A férjemtől kaptam névnapomra,kb 15 éve.Nagyon szerettem az illatát.

Ennie86

2016. június 12.

Nekem is volt! :) Teljesen nosztalgia kapott el. :) Az illatára már nem emlékszem, de többet is elhasználtam belőle tini koromba. Bárcsak érezhetném... :) Az üvege szerintem igazi bohókás. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

magyaredina

2015. december 26.

Gyümölcsös, de nem túl édes, nem cukros. Egész kellemes, nincs túlbonyolítva. Tattóssága nem túl jó. Az üveg nem tetszik, olyan amőbás.

magyaredina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Bnemrita

2015. május 28.

Jaj, nekem is ez volt az első parfümöm. Azt hiszem. :))) Anyukámtól kaptam valami alkalomra. Nagyon szerettem. Kis virágos, napsugaras illat volt, ma már szerintem nem használnám nap-mint-nap, de emléknek csodás. Fiatal lánykoromat idézi. :)

Bnemrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

Marcsi66

2015. május 27.

Sajnálom hogy már nem lehet kapni,olyan boldogságos kis kacagós illat,mindig mosolyra késztetett az üvege is amikor a kezembe vettem.Kicsi napsugaramnak hívtam,Férjemtől kaptam,emlékszem elment bevásárolni,(főzéshez)és amikor pakoltam ki a kosárból ez volt közte.Ez volt az első parfüm amit Tőle kaptam.Kedves kis emlékeim egyike.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

nyau89

2015. január 3.

Nekem is volt, a szülői házban a szobámban még ott az üveg (minden parfümös üveget megtartottam) :) Most karácsonykor kaptunk mindenféle parfümöt és sógornőmmel eszünkbe jutott, hogy ezt mennyire szerettük, de már nem nagyon lehet kapni, legalábbis neten csak külföldi oldalakon találtam.

nyau89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Lory

2014. július 19.

Anno én is ajándékba kaptam az akkori barátomtól és szintén úgy jártam mint Pampilla.Az első Naomi parfüm,olyan magasra tette a mércét,hogy ez egy oltári csalódás volt utána.Tudom hogy nincs benne de én déligyümölcsösnek éreztem magamon,ami még nem lett volna baj de annyira felejthető kis semmiség volt,hogy számomra nem volt értékelhető.Véleményem szerint a legrosszabb Naomi alkotás.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

Antioxidánsok: BHT