KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Napvirág

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: farkasreni, Módosítva: 2017. július 7.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Organikus kókuszolajat és extra szűz dióolajat tartalmazó testvaj, mely ideális bőrápoló minden évszakban. Rendkívül jó bőrápoló tulajdonságokkal rendelkezik, megóvja bőröd és körmöd a környezet káros hatásaival szemben. A bőrszövetek táplálásával visszaadja annak rugalmasságát. A termék mesterséges illatanyagtól, színezéktől, parabénektől mentes.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil