KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Narciso Rodriguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. május 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos-Pézsma illat

Fejjegy: Írisz, Rózsa

Szívjegy: Benzoin

Alapjegy: Pézsma

Mandel

2017. január 12.

Sokáig vaciláltam a vételen, amikor valaki hirdette itt a krémmánián, sajnos közben pár nap elteltével el is kelt. Bár akkor még csak megérzésből gondoltam, hogy kellhet ez nekem:). Azóta már biztos vagyok benne, csodálatos, megnyugtató, tisztaság illat.
Irja meg valaki nekem legyen szíves hol lehet ilyet kapni, vagy ha van üveges maradék, az is nagyon érdekel!

Mandel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 12.

nyarigabi

2016. július 28.

Úgy vagyok ezekkel a puha, pézsmás illatokkal, hogy jó-jó, senkit nem bánt, ápolt érzetet ad...de nekem nem parfüm. Ezt a hatást egy kellemes illatú testápoló+dezodor is tudja, 1500 Ft-ért. Finom, nem pontoznám le, de nem elég kifejező.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

HDR

2016. június 18.

Hasonlít az Omnia Crystalline edt-re, de mivel egy időben megvolt ez is, az is, de a Cr. jobban tetszett, ettől megváltam. Ez kissé szúrós, enyhén savanykás lett rajtam. Kissé dezodoros.

HDR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

GNóri

2016. június 2.

Kis fújóst vettem belőle, Kristie-nek köszönhetően:) Először nagyon nem tetszett. Ma újra elővettem, és úgy látszik, kell neki a jó idő, mert most kifejezetten kellemesnek találtam magamon. Az üveg külseje tökéletesen illik az illathoz: hűvös, tiszta, fehér. Rajtam a pézsma és az írisz érződik csak, de a bőrömön nem krémes, púderes, inkább friss, szúrós, szappanos. Ez a parfüm jó példa arra, hogy kevés, jól összeválogatott illatjeggyel is igazán minőségi illatokat lehet kreálni. A pézsmát egyébként önmagában kifejezetten utálom, de az írisszel együtt valami csodás párost alkot.

Update: Muszáj levonnom egy csillagot, mert a tartóssága csapnivaló:( Így nagyon hamar el fog fogyni a kis fújós:(

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Lencseee

2016. május 30.

Nagyon szerettem, de mégsem lett valamiért újravevős. Rajtam sokáig tartós maradt, és igaza volt annak, aki úgy írta le, hogy olyan "tisztaszappan" illata van. Nyáron telitalálat volt, télre megváltozott rajtam az illata. Azért, ha ajándéka kapnám, nagyon örülnék neki;-)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Kristie

2016. május 10.

Kellemes, tiszta, luxusszappan illat. A púderes virágok és a lágy pézsma mellett érzek benne egy kis citrust is. Talán ettől még könnyedebb, még frissebb. Szerintem sose lehet túl sokat fújni belőle. Késő tavasszal és nyáron fehér ruhákhoz és laza, pajkos loknikhoz tudom elképzelni. :) Nagyon szeretem a tisztaságillatokat, de nem lett kedvenc, ezért a 4 csillag.

Kristie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Marcsi66

2016. február 22.

Csere útján került hozzám,,,háát rémület amikor felfújtam,nagyon erős virágos illat,de pillanatok alatt tisztul,gyönyörűség lesz belőle.Egyedi különleges,a rózsa és az írisz szerelmét viselni felemelő.Minőségi tisztességesen megkomponált parfüm,gondolom melegben a szirmait még jobban fogja bontogatni
tartóssága kiváló

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 22.

tartóssága kiváló

Frézia

2016. február 10.

Igazi íriszes tisztaság illat, nekem a Prada íriszes illatát juttatja az eszembe, valahogy most sajnos nem ezt kerestem, de mindenképpen minőségi illat.

Frézia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 10.

Pdrea

2016. február 2.

Narciso parfümjei abszolút telitalálatok nálam. Az én bőrömmel jól kijönnek, szuper tartósak. Ez volt az első parfümöm Narcisotól évekkel ezelőtt. Már akkor is olyat kerestem, ami nem jön szembe. Ő elvarázsolt, puha, krémes, ugyanakkor határozottan karakteres. Tudni kell viselni, de örök szerelem!

Pdrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 2.

bellehercegno

2015. augusztus 21.

Az üvege mesés.A csomagolás hátránya,hogy nem tudod,mennyi van benne,de Narciso-nál ez lassan már bevett szokás! :) Az illat rajtam 5 percig sem tartott,pedig a bőrömre ilyen téren nincs ok panaszra,elképesztően jól tartja az illatokat.Egy teljesen egyszerű,minden csavart nélkülöző tisztaságillat,ennyi ő,nem több. Ez is kissé niveás rajtam ,mint a Narciso EDP. Igazság szerint rajtam túl nagy különbséget nem mutatott a két parfüm,bár az előbbi még kevésbé megjegyezhető,mint az utóbbi.3 csillag,ez most nem igazán jött össze.

bellehercegno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 21.