KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NARS

Ár:   €31   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 10.

Ár:   €31
Lelőhely:   online külföldről

Ragyogást adó arcfény-krém. A képeken az összes kapható árnyalat látható: Copacabana, Orgasm, Super Orgasm, Laguna. A leírás/vélemény az összes színre vonatkozik.

NARS Illuminator Laguna
Ár: 5500 , Eladó: starkadri
Állapot: Kiprobalt, Helyszín: Bp, fizetés: Posta, foxpos

Milkykee

2017. május 31.

Az Orgasm es a Super Orgasm arnyalatot is megvettem, mert tartósabbnak ítéltem meg, mint a kompaktot, amiből szintén hasznalom az Orgasm színt. Mivel a Super Orgasm nagyon csillog, imádom nyáron használni, púder vagy highlighter alá. Sosem fogom elhasználni, akkora kiszerelés.

Milkykee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

zsofikjry

2016. szeptember 29.

Nekem nagyon is bejött! Copacabana árnyalatban, szerintem örökre elég lesz, mert nagyon kevéske szükséges, illetve iszonyat hamar el kell dolgozni legalább is én első használatkor eléggé meglepődtem, szerencsére nem készültem sehova, csak próbálgattam :) gyönyörű fényt ad! Biztos fura megjegyzés de én imádom az esti városi fényben,fotókon. :D Szerintem tökéletes.

zsofikjry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

annao

2016. május 24.

En teljes kiszerelesben vasaroltam meg, nekem tetszik, habar ar\ertek aranyban nem a legjobb.
NAgyon szeretem a mostani highleteres divatot, ezert por highlighter ala hasznalom ezt, hogy extra hatast erjek el.
Biztosan elhasznalom, de nem vasarolnam ujra, megintcsak, az ara miat..

annao
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 24.

Biztosan elhasznalom, de nem vasarolnam ujra, megintcsak, az ara miat..

blessed

2015. december 30.

Illuminátor. Az miaz? Highlighter? Folyékony pirosító? Én is mini kiszerelésben kaptam az Orgasm árnyalatot az azonos nevű pirosító rendelése mellé és számomra is használhatatlan, mondjuk engem ez a nagy highlighter/kontúrozás hullám sem kapott el egyáltalán. Természetesen örülök neki, hogy kaptam, biztosan elfogyasztom, sokáig elég lesz a mini is; teljes árat nem fizetnék érte, ha megtehetném se. Leginkább pirosítóként használok 1-2 pöttyöt óvatosan, mert nagyon csilloghat az arc, de legalább tartós!

blessed
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Pöti

2013. augusztus 10.

Nekem bejött. Mini kiszerelésben kaptam meg az Orgasm árnyalatot. Kevés kell belőle, nagyon szép fényt ad a bőrnek... Teljes kiszerelésben nem venném meg, nagyon húzós az ára, de ezzel a kis mintával jó ideig elleszek... :)

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Harmony29

2013. február 16.

Ez egy teljes mértékben használhatatlan termék...vagy én vagyok rettentő béna :D Konkrétan semmire nem jó és az illata is borzasztóan émelyítő. Még szerencse,hogy ajándékba kaptam egy mini kiszerelést és nem fizettem érte :)

Harmony29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sorbitol, Cyclomethicone, PEG-6, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.