NARS

Ár:   $26   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DorothyHK, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   $26
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó, magasfényű szájfény, mely intenzív színt és hidratálást nyújt. Rövid sörtés ecsete biztosítja a lehető legpontosabb felvitelt.

DorothyHK

2018. július 25.

Bimini árnyalat tulajdonosa vagyok, ami alapvetően egy csillámokkal megbolondított barackos-átlátszó árnyalat. Tipikusan az az árnyalat amelyet bárhova lehet viselni. Tartósságát illetően ár/érték arányban nem a legjobb. A színe viszont tényleg nagyon szép.

DorothyHK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.