KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NARS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2012. március 31.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Színezett hidratáló arckrém SPF 30/PA+++  fényvédelemmel, ami 4 hét használat után csökenti a  napsugarak által okozott hiperpigmentáció állapotát.

zimmbo

2017. október 13.

Ez egy nagyon klassz krém! Itt vettem kipróbálásra, és nagyon tetszik. Számomra olyan különleges fénye van felvitelkor, ami nagyon tetszik. Egyik rokonom kereste a szavakat mikor meglátott reggel, és végül azt mondta, olyan az arcom mint a porcelán. És valóban. Sima és fényes, de nem zsírosan csillogó. A nap folyamán persze mattítanom kell, de nekem nagyon olajos a bőröm. A tartósságát még tesztelem, mert változó, attól függően, mit teszek alá, de eddig szeretés van!

zimmbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

zseni

2017. június 29.

kedvenc szinezett hidratalom az egesz vilagon!! gyönyörü ragyogo finise van, enyhe közepesig epithetö fedese, es csodas selymes allaga miatt villamgyorsan fel lehet vinni kezzel vagy beauty blenderrel. miota megvettem, minden nap ezt hasznalom, egyertelmüen ujravevös:)

zseni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Milkykee

2017. május 31.

Nagyon szép, radiant fedest biztosit, de kombinalt bőrre púderrel kell fixálni. Nyaron nagyon szeretem, termeszetes arnyalatokban kaphato.

Milkykee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

bobekecske

2016. augusztus 30.

Sajnos rajtam is nagyon hamar átfényesedett - mivel elvileg kombinált bőrre kifejezetten ajánlják, ezért szigorúbb vagyok vele szemben és lepontozom emiatt. A szín maga nagyon jó, nekem is az Alaska vált be, nagyon jól eltalált neutrális-világos szín. Állagra szépen eldolgozható de nekem (mint szinte az összes eddig általam próbált BB krém/színezett hidratáló) sajnos kicsit túl "nehéz". A hígabb-vizesebb textúrát jobban kedvelem, ez határozottan krém-szerű.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

LuciaNora

2015. november 18.

Allando BB kremem, szep fedese van, kremes allagu es jol eldolgozhato, meglepoen konnyed a boron, mindennap ezt hasznalom korrektorral kiegeszitve! SPF 30-as,ami nalam nagy elony.

Update: Rengeteg BB kremet, szinezett hidratalot, szerum alapozot kiprobaltam de a mai napig a Nars utan nyulok a legtobbet.

LuciaNora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Keesia

2013. április 30.

Hqhair rendelésem mellé kaptam egy kis tubus mintát Alaska színben. Az árnyalat tökéletes az NC20-as bőrömhöz, a fedés úgy gondolom gyenge, de szépen kiegyenlíti a bőrszínt, korrektor használatával vagy kevésbé problémás bőrre tökéletes. Egy nagy probléma van vele, hogy hiába van kombinált-zsíros bőrre kitalálva, borzalmasan csillog tőle a fejem. 2 órával felkenés után le is mostam, mert már nem bírtam elviselni, mintha zsírral kentem volna be a homlokomat. Neten olvasgatva úgy láttam, hogy volt, akinek nagyon bevált, így annyira nem pontozom le, de kombinált zsíros bőrre én nem ajánlom!

Keesia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

orsolyagungl

2013. január 19.

Miutan visszavittem egy soft touch shadow pencilt ajandekba kaptam ebbol egy mintat, St Moritz medium!
Szeretem a szinezett kremeket ezert nagyon megorultem neki, nekem a fedese tokeletes az allaga, illata is nagyon jo, de harom nap hasznalat utan sajnos pattanasos lett az allam, szoval ez nem az en termekem sajnos!
Hiaba zsiros borre ajanlott termek nekem kell pudert is hasznalni hozza!

orsolyagungl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Hiaba zsiros borre ajanlott termek nekem kell pudert is hasznalni hozza!

Erzsi73

2012. március 29.

2 hete használom, a fényvédelem és a fedés miatt választottam.
Fedése gyenge közepes, de szépen építhető, maszkszerű hatás nélkül.
Minimális fénye van, de ne zsíros fényhatásra gondoljatok, inkább egy nagyon finom, kellemes ragyogást ad a bőrnek.
Sajnos az összetétele nem túl zöld, de semmilyen irritációt nem okoz zsíros-érzékeny arcbőrömön. Púder( nem használok) nélkül 7-8 órán át is szép marad a bőröm, nem szárít, észrevehetetlen. Gondolkodás nélkül újra vásárlom, ha elfogy. Feszesítő hatása is van, ami 35 felett megfizethetetlen :D
Azért nem kap 5 csillagot mert más terméket is használok este és bizonyára annak (Paula's C. AHA) is köze van az arcbőrön állapotának javulásában, de amint túl vagyok az 1 hónapos használaton , újra jelentkezem.
9 árnyalatban kapható, én az NW 20-25 árnyalatú bőrömre a második legvilágosabb színt választottam az Alaszka elnevezésűt.
Az ára 38 €, viszont minden hónapban van 2-3 napos akció mikor a Nars eu. oldaláról ingyenes a szállítás 50 € felett.

Erzsi73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

2 hete használom, a fényvédelem és a fedés miatt választottam.
Fedése gyenge közepes, de szépen építhető, maszkszerű hatás nélkül.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, Sodium Metabisulfite, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Alteromonas Ferment Filtrate, Algae Extract
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.