KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NARS

Ár:   €41   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2017. január 12.

Ár:   €41
Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Szaténfényű, ragyogást adó alapozó normál illetve száraz bőrre. A fedése könnyed, közepes erősségűvé építhető.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Nem tetszik ez az öntögetős kiszerelés, viszont maga az alapozó elég jó minőségű. A színválasztást a nagy sietségben (New York, Sephora, türelmetlen utazópartnerek :D) elrontottam, kicsit sötétebb a kelleténél, de nem látszik annyira. Fedése közepes, de nekem bőven elég.
Az ára horribilis, azért ennyit szerintem nem ér...

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Az ára horribilis, azért ennyit szerintem nem ér...

aurora90

2018. február 23.

közepes a fedése, azt pedig hogy csak így önteni kell az üvegből vagy venni külön applikátort nem szeretem. rendben van, korrekt alapozó, de pont ilyen kategória van 2-3e ftért is

aurora90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

fvikus

2017. július 6.

Az egyik legjobb alapozó, amit eddig használtam. Mivel rosaceás vagyok, többnyire akkor használom, amikor jobb állapotban van a bőröm, mivel a fedése nem túl erős (közepesig építhető). De ezt tudtam, amikor megvettem, így nem ért csalódás. Nagyon jó érzés a gyakran száraz, feszülő bőrömön. Tőlem jár az 5 csillag.

fvikus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Ildie

2017. április 15.

Eddig a Siberia színnel próbálkoztam, de olyan sárga, hog a farsangi kínai jelmezhez használhatnám, semmi másra.

Color Siberia - light w/ neutral balance of pink & yellow undertones

Aki nem sárga egy az egyben annak nem ajánlom.

A fedése nem egy komoly dolog, nem is bánnám, de olyan túl semmilyen 15 000 forintért.
Nem láttam magam szépnek, (a színtől eltekintve sem)

Még a Mont Blanc nak azért adok egy tesztelésnyi esélyt de csak mert közel van a Sephora és ingyen van a teszter, máskülönben felejtős. Csak azért hogy legyen egy Nars cuccom ez nem ér annyit :(

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Color Siberia - light w/ neutral balance of pink & yellow undertones

Aki nem sárga egy az egyben annak nem ajánlom.

Nem láttam magam szépnek, (a színtől eltekintve sem)

misno

2016. október 30.

Fedése közepes inkább, sok-sok árnyalata van. A csomagolása nem az igazi, tekintve, hogy az üveg elpattant egyszer...lehet én voltam csak peches, hibás terméket kaptam, nem tudom. Összességében nem ajánlom nagyobb bőrhibákkal rendelkezőknek, sem száraz bőrűeknek, nekem elég rendesen beült a ráncaimba, pedig még huszonévesen nincs sok ránca az embernek.

misno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

nora.hajdu91

2016. március 16.

Imádom.
Iparfümérián lehet kapni,de a világos árnyalatok pikkpakk elfogynak,így mikor megláttam hogy van betáraztam belőle.Téli alapozónak a Siberia árnyalatot választottam,ami elvileg neutrál,nekem a meleg tónusú jobb lett volna,de az nem volt. Viszont szerencsére tökéletesen működik. A bőröm száraz. Eleinte furcsa volt hogy nagyon vizes az állaga. De szerintem építhető a fedése,csak meg kell várni míg icipicit szárad a második réteg előtt. Én kézzel viszem fel,ahogy javasolják,aztán a biztonság kedvéért a blenderemmel még eldolgozom miután felvittem a korrektort. Nyáron kombinált vagyok,a Deauevillet választottam,remélem jo lesz. Majd update-elek:)

nora.hajdu91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Imádom.

Pötyi

2015. március 21.

Mivel itthon (ha jól tudom) nem kapható, és szállítani se szállíthat senki Magyarországra, a tavaly nyári londoni út bevásárló listájának egyik fontos tétele volt. Az interneten olvasott vélemények és a név (sheer, meg ugy glow), nagy reményeim voltak. Visszagondolva már akkor gyanakodnom kellett volna, amikor feltették a boltban (emlékeim szerint mintha feszült, szárított volna), de idő hiányában inkább gyorsan megvettem, nem akartam több napot vásárlással tölteni. Itthon ért a nagy - kellemetlen - meglepetés, amikor feltettem (egyébként a Deauville árnyalatot). Arcomon megint megvolt a kellemetlen, talán feszítő érzés, de ennél is rosszabb volt, ahogy az orromon illetve környékén kinézett. Nem igazán tudom, hogyan fogalmazzam meg, de mintha a száraz foltokat kiemelte volna. Már ha az orromon lennének egyébként száraz foltok. Nagyon figyelek az arcápolásra, folyamatosan, de persze nem túlzásba esve hámlasztok, szérumokat használok, hidratlálok, az orrom pedig ha nem is zsíros, azért az emberek 99%-ához hasonlóan nem az arcom legszárazabb része.
Azóta párszor próbálkoztam, de igazábol nem merek emberek közé menni, ha ez van rajtam. Ha meg nem megyek emberek közé, akkor ugye nem igazán hordok alapozót... Biztos fogok adni még neki esélyt, de a fentiek alapján biztosan nem meglepő, hogy nem vagyok boldog ettől a beszerzéstől :-(

Pötyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

csalii

2015. február 2.

Tudom, hogy mindenki oda-vissza van ezért az alapozóért és én sem szeretném lehúzni, de nekem egyáltalán nem jött be.
Nagyon-nagyon régóta tervezgettem, hogy megveszem, a neten mindenki ódákat zengett róla, milyen fantasztikus alapozó, tökéletes száraz bőrre (nekem száraz, vízhiányos bőröm van), gyönyörű fényt ad, természetes, nincs maszkhatása, stb. Ami pedig főleg megkapott, az a hatalmas színválaszték volt, rendkívül világos a bőröm és itthon még életembe nem találtam elég világos alapozót. Egyszóval úgy tűnt, ő a TÖKÉLETES alapozó számomra, és mikor legutóbb Londonban jártam megvettem a Sheer Glow-t (az akkori legvilágosabb, Siberia árnyalatban). Egyúttal megvettem hozzá a pumpát is, és mivel hiányoltam a fényvédőt az alapozóból hozzácsaptam egy 30 faktoros Nars primert is. És csakhogy kerek legyen még a Radiant Creamy-t is.

Mikor felvittem az alapozót (alapozóecsettel) gyönyörűen nézett ki, közepes fedés, ami tovább építhető, nagyon természetes hatás, szép fény, és rendkívül puha érzés. Viszont néhány óra múlva nagyon csúnya vonalak keletkeztek a szám körül, mintha nevetőráncaim lennének. 18 vagyok, nincsenek ráncaim viszont sokat mosolygok. Ahogy pedig tovább telt az idő, egyre foltosabb lett az arcom, néhány helyen mintha felszívódott volna az alapozó, máshol pedig mintha különvált volna a bőrömtől. A másik dolog pedig hogy nem érhetek hozzá a bőrömhöz, mert rögtön lejön ez az alapozó. Használtam alá primert, azt amit hozzá ajánlottak mégis szörnyen nézett ki és szinte lecsúszott az egész a bőrömről.

Sok ideig próbálkoztam még vele, több krémet és primert kipróbáltam alá, púdert fölé, de sose akart együttműködni a bőrömmel.
Félreraktam különleges alkalmakra, mert fényképeken remekül mutat és a felviteltől számított kb. 3 órán belül nincs vele baj, de sajnos egész nap nem tudom viselni.

csalii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

sebokzsofi93

2014. szeptember 7.

Imádom! Bárcsak kapható lenne itt is! Vízhiányos bőrre tökéletes alapozó! szerelem <3 6 csillagot adnék ha lehetne

sebokzsofi93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

LuciaNora

2014. augusztus 16.

Egy tester meretut kaptam, amikor a tinted moisturiser-t vettem a cegtol. Mindketto nagy kedvenc, de ez bamulatos! Korrektorkent is hasznalom neha, hiszen vilagosabb arnyalatut vettem telre (hiszen megvettem a nagy kiszerelest :)), es mindenhogyan megallja a helyet! Nem tunik 'vakolatnak', nem szarit, de nem is tul ragados.

LuciaNora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glucosyl Hesperidin
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Tartósítószer.