KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NARS

Ár:   $42   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 11.

Ár:   $42
Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű, matt hatást biztosító alapozó normál, kombinált és zsíros bőrre. Fedése enyhe, közepessé építhető.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

UnVraiAnge

2011. július 7.

Miután sikerült hihetetlen fondorlatossággal és emberfeletti türelemmel kivarázsolnom az utolsó cseppet is a Sheer Glow alapozómból, el is mentem gyors beszerezni az utánpótlást. Nyár lévén, gondoltam megpróbálkozom a fent említett alapozó testvérével, aki szinte teljesen más egyéniséggel rendelkezik, mint idősebb rokona. A Sheer Matte, mint ahogy a nevében is olvasható, arra hivatott, hogy maszkhatás nélkül kiemelje a bőr természetes szépségét és kordában tartsa az olajosabb területek kifénylését. Nos, azt kell mondjam, ez az alapozó nekem a legkevésbé sem nyerte el a tetszésemet. Kézzel illetve vizes szivaccsal szépen el lehetett dolgozni, bár elég gyorsan száradt és utána már nem lehetett mozdítani csíkozódás nélkül. A végeredményt én nem nevezném mattnak, inkább enyhe egészséges fénynek. Kevésbé fed a Sheer Glownál, pedig az is igen áttetsző és értem én, hogy ez az egyik alapelve, hogy ne legyen vakolat, mégis úgy érzem, egy olajos bőrnél legyen egy leheletnyivel erősebb eme tulajdonsága. A tartósságát tekintve vagyok a legcsalódottabb, ugyanis igen hamar elpárolgott az arcomról és akkor sem bírta sokkal tovább, ha használtam primert illetve púdert. A csomagolás itt is a kiábrándító pumpás adagoló nélküli üvegcse, amit még mindig nem tartok fairnek az igen expenzív árához ($42/30ml) képest.
A javára csak az igen széles színskálát tudom írni, de ettől függetlenül nálam teljes kudarcot vallott.

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glucosyl Hesperidin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Bentonite 0 0

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.