KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NARS

Ár:   €30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Ár:   €30
Kiszerelés:   6,2 g
Lelőhely:   online külföldről

Erős fedésű korrektor olajmentes, ultrakönnyű krémes formulával, amely elfedi a bőrhibákat, miközben finoman matt, természetes hatású bőrt kölcsönöz. Nem szárít, hosszan tart, és kényelmes viseletet biztosít.

16 árnyalatban elérhető

Ár: 7000.- , Eladó: eperkeszederke
Állapot: Új, egyetlen egyszer próbált kézfejen, Helyszín: Nagykanizsa , fizetés: Banki utalás után postázom vagy személyes átvétel

adri251982

2018. április 4.

A tökéletes korrektorra rátalálni felbecsülhetetlen. De tényleg. Kipróbáltam én már szinte az összes high end terméket, sőt, még az olcsóbbakat is, hátha..Volt, ami már majdnem hibátlan volt, pl. a NARS Radiant Concealer-je, a MAC és a Tarte sem volt éppen rossz, de mindegyikkel volt valami gikszer. Ennek viszont mesés az állaga, könnyen felvihető (végre, végre tudom használni valamire a MAC korrektor ecsetem, eddig semmivel sem "működött együtt"), tartós, és a színválasztás is kifogástalan volt (teszem hozzá ezúttal). A Ginger-re esett a választásom, ez egy közepes médium árnyalat. Alatta azért kell még némi világosítót - Becca- alkalmazni, és így már nem érzem magam a karikás szemű nőnek. Szép, természetes finish, na meg sokkal jobb közérzet. Nem szoktam ennyire áradozni, vagyis csak ritkán, de ez a kis drágaSZág megérdemli a dicsérő szavakat.

adri251982
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

balvenie

2018. március 20.

Eredetileg a Creamy Concealert szerettem volna beszerezni, de ahol jártam, egyik boltban sem volt az az árnyalat, amire szükségem lett volna, így ajánlották helyette ezt. Egyáltalán nem bántam meg, igazán szuper cucc. Szuperül fed, mégis könnyen eldolgozható, nem ül bele a ráncokba, nem kenődik el, egyszerűen tökéletes.

balvenie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

eperkeszederke

2018. január 29.

Imádom, imádom, imádom!! Annyira tökéletes, semmi kivetni valót nem találok benne. A Custard arnyalatot használom, és valami zseniális ahogyan beleolvad a bőrömbe. Egy álom vele dolgozni, iszonyatosan jó a textúrája, nagyon jól kenhető. Most megrendeltem a Vanilla arnyalatot is, mert így télre egy iiiiicipicit sötétnek érzem a Custardot, de lehet talán a kettő mixelése lesz a legtökéletesebb. Minden esetre jár neki az 5 csillag mert zseniális termék!:)

eperkeszederke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

bobekecske

2018. január 7.

Az egyik legtermészetesebb, legtartósabb korrektor bőrhibákra. Egy tömött, pici ecsettel pillanatok alatt szépen eldolgozható, én szem alá is használom, nem szárít, nem gyűlik be az apróbb ráncokba (bár szem alá a vikágosabb és picit fényesebb korrektoraimat preferálom). Nagyon természetes, észrevehetetlen, nagyon pigmentált de egyáltalán nem krémes/viaszos, mint pl. a MAC studio tégelyes korrektora.
És lassan fogy. :)

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

És lassan fogy. :)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

PEG-400 1 0

Áttetsző, színtelen, ragadós folyadék. A PEG-400 vízzel elegyíthető, nagyon jól oldódik acetonban, alkoholban, de gyakorlatilag oldhatatlan zsírban és ásványi olajokban. A CosIng hivatalos besorolása szerint emulzió stabilizáló és kötőanyag.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!