KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nathalie & Clee

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdősó eukaliptusz illattal és kondíció javító hatással.

somodiedo

2013. január 20.

Nem egy, hanem rögtön két fürdősóval távoztam a boltból, az egyik ez az eukaliptuszos. Ugyanazt tudom elmondani, mint az óceán illatúról, nem szárítja ki a bőrömet, kellemesen lágy lesz tőle a víz. Az illata vízben feloldva nem tolakodó, nem erős. Ez is teljesen feloldódott a meleg vízben.

somodiedo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil