KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Natics

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2018. október 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Egy olyan micellás vizet fejlesztettünk ki Neked, amivel nem csak kényelmesen és gyorsan tudod megtisztítani arcbőrödet, de gyengéd is hozzád, az illata pedig egyenesen rabul ejt! Ez az eau micellaire rose et vanille micellás arclemosó víz valódi, damaszkuszi rózsavízzel és természetes vanília-kivonattal. Arctisztítás és tonizálás egy lépésben, organikus rózsavízzel és glicerinnel, természetes vanília-kivonattal, bőrmegújító PHA-val, nyugtató B5 provitaminnal és bőrpuhító allantoinnal."

zuzmara2018

2018. október 13.

Bármennyire próbáltam megszeretni, nekem nem vált be. Az illata a tömény aloe vera illatára emlékeztet, nem tetszik... A tisztító hatása nem rossz, de nem is tökéletes. Csalódás volt, többet vártam tőle :(

zuzmara2018
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol