KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Natics

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2018. október 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Egy olyan micellás vizet fejlesztettünk ki Neked, amivel nem csak kényelmesen és gyorsan tudod megtisztítani arcbőrödet, de gyengéd is hozzád, az illata pedig egyenesen rabul ejt! Ez az eau micellaire rose et vanille micellás arclemosó víz valódi, damaszkuszi rózsavízzel és természetes vanília-kivonattal. Arctisztítás és tonizálás egy lépésben, organikus rózsavízzel és glicerinnel, természetes vanília-kivonattal, bőrmegújító PHA-val, nyugtató B5 provitaminnal és bőrpuhító allantoinnal."

Nimeaida

2018. november 16.

Ugyanolyan szuper, mint a pisztáciás, csak még finomabb illattal, így bemásolom az ahhoz írt véleményemet, ami azóta sem változott:

Esti sminkeltávolításom záró lépése ő szokott lenni. Amit a detox arclemosó esetleg nem szedett le (persze ez csak erős, vízálló smink esetén szokott előfordulni), azt a micellás lemosó maradéktalanul eltávolítja. Utána a szérumot/hidratálót csak úgy szippantja a bőr, szóval ő is egy nagyon szuper Natics finomság. :)

Nimeaida
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Judia

2018. október 17.

Minden reggel sminkelem magamat, így napi rutin az esti sminklemosás, ami ezzel a micellás vízzel gyerekjáték. Nincs olyan amit le ne szedne és emellett nem pirosodik ki a bőröm és nem is teszi érzékennyé sőt utána puha és kellemes érzetet ad. Nagyon finom kellemes az illata, pedig nem rajongok különösebben a rózsáért, de így a vaníliával együtt ezt nagyon megszerettem. Hiányozhatatlan kelléke a Natics szekciómnak. :)

Judia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

kay37

2018. október 17.

Nem tudom,hogy lehet bármi mást kiérezni belőle,mint a színtiszta,de enyhe rózsa illatot...Akárcsak a pisztáciás,ez is szépen teszi a dolgát,nem irritál még szemkörnyéken sem,nem szárít és nem ragad utána a bőr.

kay37
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Jojci

2018. október 17.

Biodermát használtam eddig, de mivel jók a krémeik, gondoltam, teszek ezzel is egy próbát. I
Nem irritál, még a zsepivel szétdörzsölt orromat sem csípte, az illatát pedig még a náthán keresztül is érzem. Nagyon kellemes. A szempilla festéket is kielégítően leszedi.

Jojci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

zuzmara2018

2018. október 13.

Bármennyire próbáltam megszeretni, nekem nem vált be. Az illata a tömény aloe vera illatára emlékeztet, nem tetszik... A tisztító hatása nem rossz, de nem is tökéletes. Csalódás volt, többet vártam tőle :(

zuzmara2018
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol