KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Natura

Ár:   250 Ft / ml   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sz. Csilla, az összetevőket feltöltötte: pajszor, Módosítva: 2017. október 12.

Ár:   250 Ft / ml
Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Organikus alapú hajsimító és ápoló kezelés, melynek során természetes alapú keratint használnak fel. A keratin behatol a hajba, ahol a belső sérüléseket javítja, majd védőréteget képez a hajszálon, hogy megelőzze a további károsodást. Ezáltal a hajszerkezet egészséges, selymes, fényes és kivételesen puha lesz. Ezt olyan különleges összetevők is segítik, mint az organikus termesztésű gyümölcskivonatok és a kakaó.

A kezelés minden hajtípusra alkalmazható, és utána nyugodtan lehet hajat mosni is, akár már aznap.

Maze

2018. szeptember 29.

Ez a legjobb dolog ami történhetett velem..vagyis a hajammal! :D Nekem alapból hajlamos hullámosodni, sőt ha nem szárítom meg egészen loknis lesz, de ha diffúzorraal szárítom akkor totál göndör vagyok..mint aki befeküdt a dauerba :D Nem szeretem a göndör hajat, képtelen vagyok kezelni...megpróbáltam esküszöm.
Azóta mióta júliusban elmentem erre a kezelésre, tökéletesen egyenes a hajam, korábban használtam hajvasalót mert csak nagyon nehezen tudtam úgy megszárítani hogy tökéletes legyen..és sajnos rohadtul nem bírom ha nem tökéletes valami. Úgy hoogy mindig használtam a hajvasalót..De most egyáltalán nem. Csak fogok egy körkefét meg a szuper hajszárítóm és már kész is. Puha, fényes és egészséges a hajam. Szalonminőségű.
Megemlíteném, hogy egy kedves barátnőm mondhatni hónapokig nyaggatott, hogy menjek már el és csináltassam meg..és igaza is volt teljesen. Hála érte!
A blogjában ezt le is írja részletesebben, itt olvashatjátok:

Maze
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 29.

A blogjában ezt le is írja részletesebben, itt olvashatjátok:

Madi

2018. július 21.

Imádom!
2013 óta járok keratinoztatni 5-6 havonta, de sosem várom meg, hogy teljesen kikopjon. Régen párás időben úgy néztem ki, mint egy oroszlán, most viszont tökéletesen egyenes a hajam, az első hónapban még akkor is, ha csak úgy hagyom megszáradni a levegőn. Eleinte a Cosmax szalonban csináltattam, az utóbbi 2 évben pedig már az A-list Salon & Spa-ban, ahová körmözni is járok (imádlak titeket, puszilok mindenkit).
Fontos tudni, hogy a 6 hónapos tartósság nálam masszív "hajnyúzás" eredménye, évek óta minden nap hajat mosok, de még a hatodik hónapban is dicsérik a hajamat, hogy milyen fényes és puha. Egyéb információként megjegyzem, hogy a hajam természetes szőke és szulfátmentes sampont (Lakmé) használok.

Update:
Akit érdekel egy kis ízelítő, a mai keratinozás után felraktam egy rövid videót instára az eredményről:

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Imádom!

Update:

fayless

2018. február 5.

Tegnap voltam egy Natura Keratinos hajegyenesítő kezelésen. A váll alá érő hajamat 20 ezerért csinálta meg a fodrász. Eddigi tapasztalatok: selymes, sima, fénylő haj, nulla hullámos tincs. 2-3 hét múlva update-elni fogok.

2017.12.09 Update: A selymességéből minimálisan veszített a hajam és a tarkómnál kicsit behullámosodott. Lizunak: az eléggé drága hely lehet, ahol 30 ezernél többet is elkérnek, de függ a hajad hosszától és a sűrűségétől az anyagköltség. Én itt voltam: szepseg-sziget.hu és Kéti nevű fodrász csinálta a váll alá érő hajamat 20 ezerért.
Még mindig megadom az 5 csillagot, mert még szerencsére könnyen kezelhető a hajam. Volt, hogy a hajmosás után nem használtam hajszárítót és ugyanúgy egyenes maradt. A hajam nagyon száraz, töredezett és sprőd volt a kezelés előtt, most viszont könnyebben kezelhető, egészségesebb és puhább.

2017.02.05: A hajam még mindig egyenes, de már szárazabb és töredezettebb. A tapintása már nem annyira selymes.

fayless
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Collagen, Dimethiconol, Cyclomethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Amino sav féle, ami segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.