KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Natura Siberica

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2013. január 15.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes natúrkozmetikum Szibériából.

Ár: 1990 Ft , Eladó: lia89
Állapot: Új, Helyszín: Budapest- www.littlesiberia.hu, fizetés: személyes átvétel

lunabunny

2017. július 10.

Már a 2. flakonnal használom,annyira megszerettem. Nem szárít,nagyon kíméletes a bőrhöz.

lunabunny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

sziszus_

2016. február 7.

Jól tisztít, én sminkeltávolításhoz szőlőmagolajat használok, majd azt követi ez a termék. Eltávolít minden olajos maradványt, mégsem szárítja nagyon a bőröm. Egy kis hidratálót elbírok utána, de messze a legjobb, legkíméletesebb az eddig használtak közül. Nem mellesleg az ára is elfogadható.

sziszus_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

e.m.e.s.e

2015. május 6.

TÖKÉLETES!
Találkoztam már több arctisztítóval, ami bevált, de ehhez hasonlóval még sosem. Bevallom őszintén, még a Natura Siberica márkáról sem hallottam egészen néhány héttel ezelőttig, amikor a legújabb vélemények között olvastam "erika0325" bejegyzését. Megrendeltem és azóta mindennap kétszer szerelembe esem vele.
Eleinte idegenkedtem tőle, mert kb. 10 éve nem volt hab állagú arctisztítóm, de hamar meggyőzött arról, hogy nem kell a gél állagúakhoz vagy az arcszappanokhoz ragaszkodnom.
Rendkívül kíméletes az arcbőrhöz, egyáltalán nem szükséges hidratálnom utána, az eredmény pedig pihe-puha bőr! A zsírosodáson nem segít, a pattanások pedig a ciklusomnak megfelelően alakulnak, de rontani egyáltalán nem ront a helyzeten.
Amennyiben továbbra is ilyen kedves lesz hozzám, nem tervezem másra cserélni.

e.m.e.s.e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

TÖKÉLETES!
Amennyiben továbbra is ilyen kedves lesz hozzám, nem tervezem másra cserélni.

erika0325

2015. március 28.

Nagyon jó lemosó, kellemes lágy illattal. Krémes hab, mint a tejszínhab. Jó használni, nem szárít, szeretem.

erika0325
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 28.

lia89

2015. február 22.

Problémásabb vagy olajos/kombinált bőrre szuper ez a termék, még a sminket is jól eltávolítja. Nem szárít, ami fontos. Szuper kis termék!

lia89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 22.

Gabriella92

2013. március 9.

Nagyon szeretem! Kellemes az illata, a használata, és nagyon sokáig elég!

Gabriella92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Nagyon szeretem! Kellemes az illata, a használata, és nagyon sokáig elég!

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!