KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Natural Collection

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. november 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színek és fény, zamatos ízzel.

Kiszerelés: 8 ml

gilmorelany

2014. július 22.

hát nem sok jót tudok hozzáfűzni, ma vettem, mert akciós volt, szép a színe, az íze sem rossz, de a tartóssága hagy kivetni valót magaután

gilmorelany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

lil

2012. február 29.

Lehet hogy olcsó, de a minoség is tukrozi az árat. Bár az illata tényleg kellemes, nagyon hamar lejon, igy szinte eszi az ember a tubust. A csomagoláson is spóroltak eleget, még a felét sem hasznaltam el amikor megrepedt - pedig nem dobáltam meg ugráltam rajt... Ment is a kukába.

lil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 29.

wishes

2011. november 2.

Tényleg kellemes az íze, már egy szájfényhez képest legalábbis, de a zamatos azért túlzás... :) Nagyon szépen pigmentált, jól fedő termék, viszont hamar lejön.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 2.