HIRDETÉS

Magyar Családi Balzsam (NaturComfort Kft.)

Magyar Családi Balzsam

Gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító krémbalzsam

• Tökéletes a fáradt, sérült és visszeres lábak védelmére, elpattant hajszálerek, reumatikus problémák okozta fájdalom csökkentésére.
  • Elmulasztja az éjjeli vádligörcsöket és csökkenti a visszerek tüneteit.
  • Megerőltetett ízületek, izomláz, fejfájás esetén azonnali csillapító hatást nyújt.
  • Alkalmazható még a vérkeringés segítésére, hűtésre, masszázsra, száraz és érzékeny bőrre.
  • Felfekvésre, ekcémára, övsömör okozta gyulladás tüneteire, aranyér kezelésére.

Összetevői minőségi és természetes, többségében magyar alapanyagok, melyeket a Magyar Családi Balzsam rendkívül magas koncentrációban tartalmaz.

A krémet feltöltötte: Tim, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Nagyon jó kis termék, csak ajánlani tudom, csípésre, fejfájásra, derékfájásra használtam eddig, ezekre bevált.

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 18-24

Érdemes beszerezni egyet, nagyon elégedett vagyok vele! Kisebb sebekre, égési sérülésekre szoktam használni. A nagymamám az ízületeit kenegeti vele, és bevallása szerint használ. Ha fáj a fejem, akkor be szoktam vele masszírozni a halántékomat, és általában segít, úgyhogy tényleg univerzális!

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Szerintem érdemes megvenni ezt a terméket, tényleg nagyon jó! Én ezekre használom: boka fájdalom és dagadás, leégés, pattanások, sebek, viszketés, csípések. Ezekre eddig nekem hatásos volt. Nagyon jól nyugtat, tényleg! Bár még csak kb. egy hete használom, de nekem bevált!

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Szia! Én úgy tudom egyelőre csak webshopból lehet megrendelni.

• ,
    Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Akkor jobban utána nézek, köszi :)

5/5

Párom anyukája ajánlotta, mivel a bokám elefántméretűre volt dagadva, mint úgy általában, pedig nem műveltem vele semmi különöset. Nagyon fájt, alig bírtam járni, ez volt vasárnap és csütörtök reggel már vígan loholtam. Mivel erre a bokámra már többször ráestem (valahogy mindig ezt sikerül tönkretennem :-D), tovább is tart már neki a gyógyulás, de ezzel a krémmel csak 4 napba telt. Mindezekből már kiderülhetett a véleményem, én ajánlom!!! :-)

Összetevőlista feltöltve, nemsokára látható lesz.:-)

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Alcohol EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Isopropyl Myristate eo|i EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Közepes

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emollient), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít. További informácio a truthinagingen.

Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract a|eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Glyceryl Stearate eo|eu

Ceteareth-20 eo|eu|al EWG Kockázat: 4 - 7, EWG Adat: Korlátozott

Ceteareth-2 EWG Kockázat: 4 - 7, EWG Adat: Korlátozott

Lásd Ceteareth 10.

Cetearyl Alcohol eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Cetyl Palmitate eo EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

Propylene Glycol h EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Glyceryl Stearate eo|eu

Arnica Montana (Arnica) Flower Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Cetyl Alcohol ti|eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Calendula Officinalis (Pot Marigold) Oil EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Carbomer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Triethanolamine ti|eu EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Sok

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Mentha Piperita (Peppermint) Oil i EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Oil EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Rozmaring olaj. Lásd rozmaring.

Methylchloroisothiazolinone ta EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Korlátozott

Methylisothiazolinone ta EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Nincsen

BHT ta EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Közepes

Butylated hydroxytoluene (butil-hidroxi-toluol). Mesterséges antioxidáns, melyet a kozmetikumokban leginkább tartósítószerként használt.

A BHT-t nem csak kozmetikumokban, hanem élelmiszerekben is használják tartósítószerként, mert meggátolja az élelmiszerek színének, szagának és állagának megváltozását. A BHT kettős természete miatt (egyes rákfajták kialakulását gátolja, míg más rákfajták kialakulását elősegíti) számos országban betiltották  (Japán (1958), Románia, Svédország, Ausztrália) Az 1970-es évektől kezdve élelmiszerekben egyre inkább a kevéssé jól ismert butil-hidroxi-anizolt alkalmazzák, mert annak jelenlegi ismereteink szerint nincs rákkeltő hatása. Forrás: Wikipédia

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!