KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

NaturComfort Kft.

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Tim, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08

Utolsó módosítás dátuma: 2014. május 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító krémbalzsam

• Tökéletes a fáradt, sérült és visszeres lábak védelmére, elpattant hajszálerek, reumatikus problémák okozta fájdalom csökkentésére.
  • Elmulasztja az éjjeli vádligörcsöket és csökkenti a visszerek tüneteit.
  • Megerőltetett ízületek, izomláz, fejfájás esetén azonnali csillapító hatást nyújt.
  • Alkalmazható még a vérkeringés segítésére, hűtésre, masszázsra, száraz és érzékeny bőrre.
  • Felfekvésre, ekcémára, övsömör okozta gyulladás tüneteire, aranyér kezelésére.

Összetevői minőségi és természetes, többségében magyar alapanyagok, melyeket a Magyar Családi Balzsam rendkívül magas koncentrációban tartalmaz.

Agi4

2015. február 18.

Izom és ízületi fájdalmakra, visszérre kenegettük, használt! :)

Agi4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Izom és ízületi fájdalmakra, visszérre kenegettük, használt! :)

DaisyMiller

2014. április 22.

Nagyon jó kis termék, csak ajánlani tudom, csípésre, fejfájásra, derékfájásra használtam eddig, ezekre bevált.

DaisyMiller
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

nikiii.*

2013. november 10.

Érdemes beszerezni egyet, nagyon elégedett vagyok vele! Kisebb sebekre, égési sérülésekre szoktam használni. A nagymamám az ízületeit kenegeti vele, és bevallása szerint használ. Ha fáj a fejem, akkor be szoktam vele masszírozni a halántékomat, és általában segít, úgyhogy tényleg univerzális!

nikiii.*
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 10.

Nickykee

2013. augusztus 13.

Szerintem érdemes megvenni ezt a terméket, tényleg nagyon jó! Én ezekre használom: boka fájdalom és dagadás, leégés, pattanások, sebek, viszketés, csípések. Ezekre eddig nekem hatásos volt. Nagyon jól nyugtat, tényleg! Bár még csak kb. egy hete használom, de nekem bevált!

Nickykee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Adrienn08

2013. május 4.

Párom anyukája ajánlotta, mivel a bokám elefántméretűre volt dagadva, mint úgy általában, pedig nem műveltem vele semmi különöset. Nagyon fájt, alig bírtam járni, ez volt vasárnap és csütörtök reggel már vígan loholtam. Mivel erre a bokámra már többször ráestem (valahogy mindig ezt sikerül tönkretennem :-D), tovább is tart már neki a gyógyulás, de ezzel a krémmel csak 4 napba telt. Mindezekből már kiderülhetett a véleményem, én ajánlom!!! :-)

Összetevőlista feltöltve, nemsokára látható lesz.:-)

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Adrienn08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Összetevőlista feltöltve, nemsokára látható lesz.:-)

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Butylated hydroxytoluene (butil-hidroxi-toluol). Mesterséges antioxidáns, melyet a kozmetikumokban leginkább tartósítószerként használt.

A BHT-t nem csak kozmetikumokban, hanem élelmiszerekben is használják tartósítószerként, mert meggátolja az élelmiszerek színének, szagának és állagának megváltozását. A BHT kettős természete miatt (egyes rákfajták kialakulását gátolja, míg más rákfajták kialakulását elősegíti) számos országban betiltották  (Japán (1958), Románia, Svédország, Ausztrália) Az 1970-es évektől kezdve élelmiszerekben egyre inkább a kevéssé jól ismert butil-hidroxi-anizolt alkalmazzák, mert annak jelenlegi ismereteink szerint nincs rákkeltő hatása. Forrás: Wikipédia