KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NaturComfort Kft.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2014. május 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító krémbalzsam extra hűsítő hatással

• Vadgesztenye: jótékony hatással van az erekre, főleg a vénákra. Visszérbántalmakra, lábszárfekélyre, vérkeringési zavarok esetén javallott. Gyulladáscsökkentő hatása is van.
  • Rozmaring: baktériumölő, vérkeringés-javító, görcsoldó hatású.
  • Aloe vera: felgyorsítja a sebek összehúzódását, gyulladáscsökkentő, sejtregeneráló hatású, mérsékli a bőrpírt, a fájdalmat.
  • Körömvirág: görcsoldó, fertőtlenítő. Visszérgyulladásra, felfekvésre, lábszárfekélyre, ekcémára, bőrkiütésre, napégés okozta fájdalom enyhítésére javallott.
  • Árnika: gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, fertőtlenítő hatása van. Ödémákra, zúzódásokra, rándulások kezelésére, reumatikus fájdalmakra
  • Kámfor: a felszívódást segíti.
  • Menta: hűsít és fájdalmat csillapít
  • Shea-vaj: bőrpuhító hatása van.
  • Olívaolaj: hidratáló hatású.
  • Avokádóolaj: hidratál, illetve hatásos a szárazság és a viszketés enyhítésében.
  • Kókuszolaj: gomba-, baktérium- és vírusölő hatású.

Krémmánia Kedvencek a -től
Zsuzskamano

2017. január 12.

Elég foghúzósan rendeltem meg, mert 6000 forint egy krémért nekem drága. Mikor kibontottam, megláttam milyen gépzsír állaga van, mondom, húúú tök jó, ez így nem is olyan kevés adag. :) Tulajdonképp a mentol miatt lefagyasztotta a combizmaimat, de kimondottan jól esett, igaz, én szeretem ezt a mentolos érzést, ezért is rendeltem ezt, ami egy ezressel drágább. Eleve kellett valami a hátfájásomra, meg a bedurrant flexoromra, de most kezdtem el az edzést is, így bekentem a combom is utána olyan fél dél körül. Én nem tudom hogyan és mikor kezdett hatni, de az tűnt fel csak, hogy munkában könnyebben mozgok, emelek, sehol az izomláz, sehol az izomfájdalom... Tuti újraveszem, nekem nagyon bejött, napi használaton van a termék (azt írja, napi 2-3 alkalommal kell, de nekünk napi 1 is elég), a gyerek is lenyúlta edzés utánra. :D Így már nem is olyan drága, pláne,ha azt veszem,hogy pl. a Richtofit 1500 körül mozog és jóval kisebb. :) Az csak hab a tortán, hogy magyar termék.

Zsuzskamano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.