KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nature Republic

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vanília, Módosítva: 2017. július 17.

Kiszerelés:   1 pár
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lábápolók

Hámlasztó lábmaszk, ami a kezelés utánra a babákéhoz hasonló puha és sima talpakat ígér.

Mower

2017. július 22.

Egyszer élünk alapon megrendeltem, gondoltam ártani nem árthat. Hozzá kell tennem nekem extrém durva a lábam. 15-20 percet ír, de én tovább hagytam. Az első 2-3 napban semmi sem történt, de utána teljesen lehámlottak a bőrkeményedések. És hihetetlen puha lett. Plusz pont, hogy nem tette érzékennyé a lábamat, amit egy pedikűrös után nem mondhatnék el. Azért a strandot nem vállalnám be vele, amíg hámlik, mert nem volt egy szép látvány, de 3 nap alatt rendeződik a helyzet. Én rögtön újra rendeltem. :)

Mower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Urea, Betaine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid, Salicylic Acid

Lásd Tripeptide-32

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.